Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Inkoustová tiskárna (Přístroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Inkoustová tiskárna zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Inkoustová tiskárna. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Inkoustová tiskárna nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Inkoustová tiskárna zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Inkoustová tiskárna ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Inkoustová tiskárna ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1525
1280x1220
800x763
500x477
160x153

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 106 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Keistutis

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Inkoustová tiskárna s přáteli a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Inkoustová tiskárna je v kategorii Obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Perníčky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Porcování hovězího zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Červené K ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, obrázek, kliparty, vektor, klipart, ilustrace, ilustrační obrázek, Inkoustová tiskárna, download, ke stažení, grafika, cliparts, Přístroje, ke stáhnutí, svg

Doporučené použití klipartu: škola, plakáty, openOffice, avatar, webové stránky, prezentace, diář, web, Pinterest, office, referáty, Twitter, corelDraw, památník, seminární práce, textové dokumenty

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový obrázek Svatojiřská stuha ke stáhnutí, obrázek Do Not Copy zdarma nebo vektor Didgeridoo zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.