Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Inkoustová tiskárna (Přístroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Inkoustová tiskárna zdarma ke stažení

Inkoustová tiskárna je titulkem tohoto hezkého vektorového obrázku. Klipart Inkoustová tiskárna je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento obrázek lze použít v powerpointových prezentacích, v html webových stránkách, v textových editorech a tabulkových procesorech (typu excel). Lze jej upravovat a přizpůsobovat pro jiné účely.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Inkoustová tiskárna zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Inkoustová tiskárna ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Inkoustová tiskárna ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1525
1280x1220
800x763
500x477
160x153

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 14 106 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Keistutis

Zaujal vás náš klipart Inkoustová tiskárna? Potom se podělte s vašimi kamarády prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Obrázek Inkoustová tiskárna patří do kategorie Obrázky, kliparty přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Větrná turbína ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hřbitovní kříž ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Smějící se kytka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Přístroje, vektor, vektorový obrázek, obrázek, cliparts, Inkoustová tiskárna, ke stažení, download, ke stáhnutí, free, kliparty, zdarma, ilustrační obrázek, Inkoustová tiskárna, klipart

Doporučené použití klipartu: Instagram, profil, profilovka, avatar, web, vizitky, referáty, plakát, Adobe Illustrator, corelDraw, tiskoviny, Twitter, časopis, katalog, památník, seminární práce, pozvánky

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Mušle zdarma, obrázek Lyžař ke stažení nebo klipart Růžová stuha ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace můžete nalézt taktéž tam.