Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Artyčok, Zelenina nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Artyčok zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Artyčok. Obrázek Artyčok je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Artyčok lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Artyčok zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Artyčok ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Artyčok ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

972x1600
778x1280
486x800
304x500
97x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 252 174 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Artyčok se nachází v sekci Vektorové obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Cihlové srdce ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Rusko zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Hnědý strom ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, zdarma, klipart, vektorový obrázek, obrázek, Artyčok, grafika, ke stáhnutí, kliparty, ilustrační obrázek, cliparts, download, Artyčok, ilustrace, ke stažení

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , blog, office, textové dokumenty, PowerPoint, fotokniha, profil, openOffice, plakát, referáty, památník, Pinterest, webové stránky, word, pozvánky, články

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Velikonoce ke stáhnutí, ilustrace Kytice karafiátů zdarma nebo vektor Vitamín C ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.