Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Artyčok, Zelenina nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Artyčok zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Artyčok. Klipart Artyčok je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Artyčok? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Artyčok zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Artyčok ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Artyčok ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

972x1600
778x1280
486x800
304x500
97x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 252 174 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Artyčok se nachází v sekci Vektorové obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zlatý květ ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Lamborghini Gallardo zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Suši ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, vektorový obrázek, grafika, zdarma, download, kliparty, vektor, Artyčok, free, Zelenina, klipart, svg, ke stažení, ilustrační obrázek, obrázek

Doporučené použití klipartu: webové stránky, Pinterest, profil, referáty, office, články, inkscape, word, PowerPoint, corelDraw, kalendář, avatar, Facebook, fotokniha, škola, Adobe Illustrator

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Johannes Kepler ke stáhnutí, obrázek Mig-15 zdarma nebo klipart Tower Bridge ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.