Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Artyčok, Zelenina nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Artyčok zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Artyčok. Obrázek Artyčok je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Artyčok lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Artyčok zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Artyčok ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Artyčok ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

972x1600
778x1280
486x800
304x500
97x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 252 174 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Artyčok je v kategorii Kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Žena s nepovedeným účesem zdarma Podívejte se i na obrázek Barevná srdíčka ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Osvětlení ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, grafika, download, cliparts, ke stáhnutí, svg, ilustrační obrázek, vektor, ke stažení, ilustrace, zdarma, Zelenina, kliparty, Artyčok, obrázek

Doporučené použití klipartu: dokumenty, profil, referáty, škola, blog, inkscape, prezentace, webové stránky, Adobe Illustrator , pozvánky, časopis, corelDraw, web, profilovka, office, Pinterest

Mezi hezké kresby patří i obrázek Cuketa zdarma, klipart Mandarinka ke stažení nebo ilustrace Červené víno ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.