Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Artyčok (Zelenina) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Artyčok zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Artyčok. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Artyčok ve formátu SVG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Artyčok zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Artyčok ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Artyčok ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

972x1600
778x1280
486x800
304x500
97x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 252 174 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Potěší nás, pokud budete tento klipart Artyčok sdílet s přáteli a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Obrázek Artyčok patří do kategorie Obrázky, kliparty zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Latinská abeceda ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Miluji šachy ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Kytka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, cliparts, Zelenina, vektorový obrázek, Artyčok, ke stáhnutí, klipart, zdarma, ilustrace, download, free, vektor, ke stažení, grafika, obrázek

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, památník, Facebook, Adobe Illustrator, fotokniha, openOffice, corelDraw, web, webové stránky, video, časopis, inkscape, referáty, Instagram, avatar, blog

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Pankáčka zdarma, ilustrace Webkamera ke stáhnutí nebo klipart Upír ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.