Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Artyčok, Zelenina nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Artyčok zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Artyčok. Obrázek Artyčok je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Artyčok lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Artyčok zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Artyčok ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Artyčok ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

972x1600
778x1280
486x800
304x500
97x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 252 174 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Artyčok se nachází v kategorii Ilustrační kliparty zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Hruška ke stažení Podívejte se i na klipart Kůň ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Inline bruslařka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, Artyčok, svg, cliparts, Artyčok, Zelenina, klipart, ilustrace, ilustrační obrázek, download, grafika, free, kliparty, obrázek, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, office, články, plakáty, plakát, textové dokumenty, blog, Adobe Illustrator , prezentace, kalendář, Facebook, Pinterest, fotokniha, seminární práce, dokumenty, profilovka

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Bělorusko ke stažení, ilustrace Babička ke stáhnutí nebo vektor Nosorožec zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.