Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Artyčok (Zelenina) nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Artyčok zdarma ke stažení

Artyčok je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Artyčok je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Artyčok? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Artyčok zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Obrázek Artyčok ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Artyčok ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

972x1600
778x1280
486x800
304x500
97x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 252 174 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Tento obrázek s názvem (Artyčok) můžete sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Vektorový klipart Artyčok je v kategorii Obrázky, kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Mrkající smajlík ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hudební noty ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Šašek ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ilustrace, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, cliparts, vektorový obrázek, grafika, Artyčok, vektor, download, kliparty, obrázek, ke stažení, Artyčok, Zelenina

Doporučené použití klipartu: inkscape, škola, webové stránky, wordpress, Twitter, blog, památník, plakát, etikety, prezentace, Pinterest, office, PowerPoint, referáty, avatar, corelDraw

Mezi hezké kresby patří i vektor Háček na zeď ke stažení, ilustrace Fík ke stažení nebo klipart Vlak ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.