Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Artyčok (Zelenina) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Artyčok zdarma ke stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Artyčok. Obrázek Artyčok je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Stejně jako jiné vektorové obrázky lze i tento vektorový klipart využít v různých situacích. Od školních projektů (ročníková práce, seminárka, bakalářka, diplomová práce) přes virtuální prezentace až po přání nebo pozvánky na oslavu.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Artyčok zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Obrázek Artyčok ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Artyčok ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

972x1600
778x1280
486x800
304x500
97x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 252 174 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Líbí se vám klipart Artyčok? Pak se podělte s přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Vektorový klipart Artyčok se nachází v sekci Ilustrační kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Gril ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kafe ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Klobása ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, klipart, free, ilustrace, obrázek, Artyčok, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, Artyčok, kliparty, cliparts, ke stažení, grafika, svg, Zelenina

Doporučené použití klipartu: etikety, manuály, blog, seminární práce, corelDraw, prospekty, dokumenty, vizitky, plakáty, avatar, články, pozvánky, katalog, Instagram, eshop, prezentace, diář

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek, klipart Novoročenka 2020 ke stažení, vektor Starožitné rádio ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Johnny Cash ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím rozměry, formáty tohoto obrázku ke stažení. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.