Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Chlap, Muži nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Chlap zdarma ke stažení

Chlap je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Chlap je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chlap zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Obrázek Chlap ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chlap ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1303x1600
1043x1280
652x800
407x500
131x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 56 266 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: TikiGiki

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Chlap je v sekci Vektorové obrázky muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Spící čtenářka ke stažení Podívejte se i na ilustrace Větrníky - květiny ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Švýcarsko zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, free, cliparts, klipart, Muži, download, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, vektorový obrázek, vektor, svg, kliparty, obrázek, ke stažení, Chlap

Doporučené použití klipartu: office, avatar, prezentace, fotokniha, škola, Facebook, blog, inkscape, pozvánky, webové stránky, Instagram, profil, články, corelDraw, dokument, Adobe Illustrator

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Černý kůň ke stažení, vektor Kombajn ke stáhnutí nebo obrázek Studentka zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.