Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Chlap, Muži nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Chlap zdarma ke stažení

Chlap je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Chlap je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chlap zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Chlap ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chlap ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1303x1600
1043x1280
652x800
407x500
131x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 56 266 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: TikiGiki

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Chlap se nachází v sekci Obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kapesní trubka ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Zátiší s květinou zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Otisk prstu ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Chlap, download, Chlap, ilustrace, ke stáhnutí, free, vektor, zdarma, ilustrační obrázek, obrázek, kliparty, grafika, Muži, ke stažení, cliparts

Doporučené použití klipartu: plakát, památník, inkscape, kalendář, profilovka, webové stránky, články, avatar, corelDraw, textové dokumenty, office, pozvánky, Pinterest, openOffice, word, PowerPoint

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Teploměr ke stáhnutí, obrázek Megafon zdarma nebo klipart Srdíčka ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.