Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Chlap, Muži nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Chlap zdarma ke stažení

Chlap je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Chlap je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chlap zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Chlap ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chlap ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1303x1600
1043x1280
652x800
407x500
131x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 56 266 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: TikiGiki

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Chlap patří do sekce Obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Bicí zdarma Podívejte se i na vektor DOCB ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Zlaté Z ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ilustrační obrázek, ilustrace, download, ke stažení, ke stáhnutí, kliparty, free, obrázek, Chlap, Muži, vektor, svg, cliparts, Chlap

Doporučené použití klipartu: office, pozvánky, Pinterest, profilovka, inkscape, web, Twitter, webové stránky, Instagram, seminární práce, časopis, word, avatar, plakáty, škola, PowerPoint

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Dudek chocholatý zdarma, obrázek Velikonoční králíček ke stažení nebo klipart Sushi z tuňáka ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.