Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Digitální znak Y (Symboly) zdarma ke stažení

Obrázek, klipart Digitální znak Y zdarma ke stažení

Na této stránce koukáte na další z řady pěkných obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Digitální znak Y. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Digitální znak Y. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Digitální znak Y zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Digitální znak Y ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Digitální znak Y ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1236x1600
989x1280
618x800
386x500
124x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 012 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Líbí se vám klipart Digitální znak Y? Pak se podělte s kolegy na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Vektorový obrázek Digitální znak Y je v sekci Ilustrační obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Digitální znak R ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Náramkové hodinky ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Dračinka jižní ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ke stažení, svg, cliparts, download, free, Digitální znak Y, ilustrace, Symboly, ilustrační obrázek, vektor, ke stáhnutí, zdarma, vektorový obrázek, grafika

Doporučené použití klipartu: corelDraw, články, diář, plakáty, blog, Instagram, profilovka, word, logo, prospekty, památník, prezentace, avatar, textové dokumenty, eshop, web, letáky

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Vesnice ke stažení, obrázek Vodní želva ke stažení nebo ilustrace Romantické blahopřání ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky najdete také tam.