Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Digitální znak Y, Symboly zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Digitální znak Y zdarma ke stažení

Digitální znak Y je název dalšího obrázku resp. klipartu. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Digitální znak Y ve formátu SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Digitální znak Y zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Digitální znak Y ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Digitální znak Y ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1236x1600
989x1280
618x800
386x500
124x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 012 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Digitální znak Y je v kategorii Obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Kudla zdarma Podívejte se i na ilustrace Valentýnka ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Kedluben ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Symboly, vektorový obrázek, cliparts, svg, ilustrace, obrázek, grafika, free, ke stažení, ilustrační obrázek, vektor, download, Digitální znak Y, kliparty, klipart

Doporučené použití klipartu: Facebook, profil, prezentace, seminární práce, časopis, Instagram, Adobe Illustrator , profilovka, Pinterest, plakáty, dokumenty, openOffice, referáty, avatar, web, památník

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Pytlík zdarma, vektor Digitální číslo 5 ke stažení nebo obrázek Kráva ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.