Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart 5 Eurocentů (Symboly) pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart 5 Eurocentů ke stažení zdarma

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - 5 Eurocentů. Doporučujeme stahovat obrázek 5 Eurocentů ve vektorovém SVG formátu, který zaručuje nejvyšší kvalitu grafiky v jakékoliv velikosti. Ke stažení je ale k dispozici i bitmapový PNG a to v několika velikostech. Tenhle obrázek lze využít především v powerpointových prezentacích, v internetových www stránkách, ve Wordu, Excelu, PowerPointu. Můžete provádět úpravy obrázku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 5 Eurocentů zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart 5 Eurocentů ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 5 Eurocentů ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 7 479 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: frankes

Potěší nás, pokud budete tento klipart 5 Eurocentů sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Obrázek 5 Eurocentů je v kategorii Vektorové obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Fax ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Benžo ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Malpa zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, obrázek, grafika, ilustrace, download, ilustrační obrázek, svg, zdarma, Symboly, vektorový obrázek, kliparty, vektor, 5 Eurocentů, cliparts, free

Doporučené použití klipartu: vstupenky, Twitter, logo, dokumenty, magazín, prospekty, fotografie, textové dokumenty, manuály, dokument, word, deníček, Pinterest, bakalářská práce, plakát, vizitky, fotokniha

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový klipart Skluzavka zdarma, ilustrace Zelený dráček ke stažení nebo obrázek, klipart Ukulele ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Office kliparty k použití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.