Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart 5 Eurocentů, Symboly nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart 5 Eurocentů zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - 5 Eurocentů. Obrázek 5 Eurocentů je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek 5 Eurocentů v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 5 Eurocentů zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart 5 Eurocentů ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 5 Eurocentů ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 7 479 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek 5 Eurocentů se nachází v kategorii Ilustrační obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Vánoční stuha ke stažení Podívejte se i na klipart Ředkvičky ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Mauritánie zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, obrázek, download, svg, zdarma, free, vektorový obrázek, ilustrace, grafika, kliparty, cliparts, 5 Eurocentů, ke stažení, ke stáhnutí, klipart

Doporučené použití klipartu: časopis, pozvánky, openOffice, inkscape, památník, Adobe Illustrator , Pinterest, office, avatar, Twitter, profil, seminární práce, profilovka, blog, dokument, referáty

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Happy New Year ke stažení, ilustrace Kuřecí noha ke stáhnutí nebo vektor Ryba zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.