Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart 5 Eurocentů, Symboly nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart 5 Eurocentů zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - 5 Eurocentů. Obrázek 5 Eurocentů je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek 5 Eurocentů v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 5 Eurocentů zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek 5 Eurocentů ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 5 Eurocentů ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 479 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart 5 Eurocentů je v kategorii Vektorové obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Šipka vlevo zdarma Podívejte se i na ilustrace Kokos ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Světelné dekorace ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, svg, grafika, 5 Eurocentů, download, vektorový obrázek, vektor, kliparty, ilustrační obrázek, cliparts, klipart, free, Symboly, obrázek, 5 Eurocentů

Doporučené použití klipartu: Pinterest, webové stránky, články, Adobe Illustrator , referáty, plakát, inkscape, Instagram, blog, časopis, profil, corelDraw, word, památník, pozvánky, prezentace

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Hugo Chavez zdarma, vektor Požárník ke stažení nebo obrázek Světlemodrý stromek ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.