Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart 5 Eurocentů, Symboly nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart 5 Eurocentů zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá 5 Eurocentů. Vektorová ilustrace 5 Eurocentů je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou 5 Eurocentů? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 5 Eurocentů zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek 5 Eurocentů ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 5 Eurocentů ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 479 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart 5 Eurocentů se nachází v sekci Ilustrační kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Dítě ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Smajlík s brýlemi zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Digitální znak C ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ilustrační obrázek, download, ke stažení, vektor, obrázek, kliparty, klipart, zdarma, vektorový obrázek, free, ke stáhnutí, Symboly, svg, ilustrace

Doporučené použití klipartu: referáty, blog, Instagram, dokument, pozvánky, inkscape, web, plakáty, dokumenty, corelDraw, Pinterest, openOffice, word, fotokniha, časopis, články

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor XSLX ke stáhnutí, obrázek Airbus zdarma nebo klipart ARJ ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.