Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Smajlík s rouškou (Smajlíci) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Smajlík s rouškou zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Smajlík s rouškou. Vektorová ilustrace Smajlík s rouškou je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Smajlík s rouškou? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík s rouškou zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Klipart Smajlík s rouškou ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík s rouškou ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 92 798 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte klipart nazvaný Smajlík s rouškou se známými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Vektorový obrázek Smajlík s rouškou se nachází v kategorii Kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Lasagne ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Čarodějky zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Garáž ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, vektor, cliparts, vektorový obrázek, ke stáhnutí, klipart, download, ilustrační obrázek, kliparty, Smajlík s rouškou, ilustrace, Smajlík s rouškou, obrázek, zdarma, ke stažení

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, plakáty, Adobe Illustrator, dokument, webové stránky, diář, textové dokumenty, Twitter, fotokniha, Facebook, seminární práce, památník, kalendář, office, openOffice, avatar

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Hillary Clinton ke stáhnutí, obrázek, klipart Zlaté číslo 3 zdarma nebo vektorový klipart Brambůrky zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.