Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Smajlík s rouškou, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Smajlík s rouškou zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Smajlík s rouškou. Stahujte klipart Smajlík s rouškou v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík s rouškou zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Smajlík s rouškou ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík s rouškou ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 92 798 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Smajlík s rouškou je v kategorii Ilustrační obrázky smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zlatý prsten zdarma Podívejte se i na obrázek Znak kozoroh ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Bílý pěšec ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Smajlík s rouškou, ke stáhnutí, svg, obrázek, grafika, Smajlíci, kliparty, download, vektor, ilustrace, free, klipart, zdarma, Smajlík s rouškou, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: plakát, škola, textové dokumenty, webové stránky, Adobe Illustrator , seminární práce, blog, časopis, Instagram, openOffice, referáty, památník, Facebook, word, dokument, inkscape

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Meruňková stužka zdarma, klipart Alpský roh ke stažení nebo ilustrace Srdce z abecedy ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.