Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Vánoční medvídek (Vánoce) zdarma ke stažení

Obrázek, klipart Vánoční medvídek zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Vánoční medvídek. Pakliže si chcete obrázek Vánoční medvídek stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento obrázek lze použít v powerpointových prezentacích, v html webových stránkách, v textových editorech a tabulkových procesorech (typu excel). Lze jej upravovat a přizpůsobovat pro jiné účely.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční medvídek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Vánoční medvídek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční medvídek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1164x1600
930x1280
581x800
363x500
116x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 163 571 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: johnny_automatic

Líbí se vám klipart Vánoční medvídek? Pak se podělte s ostatními na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Vektorový obrázek Vánoční medvídek patří do sekce Vektorové kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Škraboška ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart SWF formát ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Kočka ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Vánoce, vektor, download, zdarma, kliparty, Vánoční medvídek, ke stáhnutí, svg, vektorový obrázek, Vánoční medvídek, ilustrační obrázek, klipart, ilustrace, free, ke stažení

Doporučené použití klipartu: corelDraw, profilovka, koláž, webové stránky, vstupenky, články, památník, brožury, avatar, katalog, logo, Twitter, magazín, kalendář, letáky, fotokniha, plakát

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Otazník ke stažení, obrázek Ježíš Kristus ke stažení nebo obrázek Narozeniny ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační obrázky najdete také tam.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde