Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vánoční medvídek, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční medvídek zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Vánoční medvídek. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční medvídek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Vánoční medvídek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční medvídek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1164x1600
930x1280
581x800
363x500
116x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 163 571 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Vánoční medvídek je v kategorii Vektorové kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Medvěd zdarma Podívejte se i na obrázek Vánoční scenérie ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor SHTML ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, ke stáhnutí, obrázek, cliparts, svg, ilustrační obrázek, free, kliparty, download, Vánoce, vektor, Vánoční medvídek, ilustrace, grafika, zdarma

Doporučené použití klipartu: web, webové stránky, openOffice, prezentace, Adobe Illustrator , pozvánky, dokumenty, plakáty, avatar, word, inkscape, časopis, seminární práce, dokument, Facebook, Pinterest

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Roháč zdarma, klipart Steak ke stažení nebo ilustrace Mobil ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde