Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vánoční medvídek, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční medvídek zdarma ke stažení

Vánoční medvídek je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Pakliže si chcete obrázek Vánoční medvídek stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční medvídek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Vánoční medvídek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční medvídek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1164x1600
930x1280
581x800
363x500
116x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 163 571 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Vánoční medvídek se nachází v kategorii Kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zaoceánský parník ke stažení Podívejte se i na vektor Zelená ježibaba ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Mapa Nigeru zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, cliparts, Vánoce, klipart, download, vektorový obrázek, ke stažení, ke stáhnutí, Vánoční medvídek, ilustrační obrázek, grafika, kliparty, ilustrace, Vánoční medvídek, free

Doporučené použití klipartu: corelDraw, Pinterest, prezentace, Facebook, fotokniha, inkscape, plakáty, profil, škola, web, články, Instagram, webové stránky, kalendář, PowerPoint, pozvánky

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Hydrant ke stažení, obrázek Vločka ke stáhnutí nebo klipart Holka zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde