Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kolo, Ostatní nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kolo zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Kolo. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám obrázek (klipart) Kolo? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kolo zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Klipart Kolo ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kolo ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 103 160 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Carlos Asmat / carlitos

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Kolo se nachází v kategorii Vektorové obrázky ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Autobusová zastávka ke stažení Podívejte se i na klipart Sloní noha ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Pětieurovka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, Kolo, ke stáhnutí, free, svg, kliparty, zdarma, download, Ostatní, cliparts, vektorový obrázek, ilustrace, ilustrační obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: openOffice, web, časopis, kalendář, dokument, články, textové dokumenty, webové stránky, plakáty, PowerPoint, Twitter, blog, avatar, Pinterest, Adobe Illustrator , word

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Cvrček ke stažení, ilustrace Laborantka ke stáhnutí nebo vektor Pilka na dřevo zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.