Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kolo, Ostatní nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kolo zdarma ke stažení

Kolo je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Pakliže si chcete obrázek Kolo stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kolo zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kolo ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kolo ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 103 160 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Carlos Asmat / carlitos

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kolo je v kategorii Obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Farma ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek DVD zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Červené B ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, grafika, vektor, ilustrace, obrázek, kliparty, cliparts, svg, Kolo, Kolo, Ostatní, zdarma, free, ilustrační obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: fotokniha, plakáty, referáty, Twitter, corelDraw, seminární práce, dokumenty, profilovka, openOffice, word, škola, Pinterest, časopis, dokument, prezentace, Adobe Illustrator

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Modrý motýl ke stáhnutí, klipart Jiřina zdarma nebo ilustrace Turista ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.