Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Rychloměr (Auta) do dokumentů, památníků, fotoknih zdarma ke stáhnutí

Obrázek, klipart Rychloměr zdarma

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Rychloměr. Vektorový obrázek Rychloměr je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rychloměr zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Rychloměr ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rychloměr ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 650 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: enolynn

Sdílejte klipart nazvaný Rychloměr s jinými lidmi na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Klipart Rychloměr patří do sekce Vektorové kliparty auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Stetoskop ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Gabriel Nadeau-Dubois zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Telefonní automat ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ilustrační obrázek, Rychloměr, cliparts, ke stažení, ilustrace, svg, ke stáhnutí, obrázek, download, zdarma, vektorový obrázek, kliparty, klipart, Auta

Doporučené použití klipartu: pozvánky, fotokniha, fotografie, etikety, webové stránky, logo, deníček, referáty, PowerPoint, vstupenky, prezentace, časopis, dokument, diplomová práce, prospekty, openOffice, Adobe Illustrator

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Vánoční krabice ke stáhnutí, vektorový obrázek Rychlovlak zdarma nebo obrázek Basový klíč zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.