Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Recepční (Ženy) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Recepční zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Recepční. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Recepční. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Recepční zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Recepční ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Recepční ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1291
1280x1033
800x646
500x404
160x129

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 56 248 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: SteveLambert

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Recepční s vašimi přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový klipart Recepční je v kategorii Vektorové obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Mlok ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zákaz zbraní ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Will Rogers ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Recepční, vektorový obrázek, cliparts, ilustrace, ke stažení, Ženy, Recepční, zdarma, download, kliparty, klipart, ke stáhnutí, obrázek, ilustrační obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: avatar, profilovka, dokumenty, webové stránky, prezentace, eshop, textové dokumenty, pozvánky, kalendář, články, word, dokument, škola, office, openOffice, Twitter

Mezi hezké kresby patří i vektorový klipart Bezpečnostní kamera ke stažení, vektorový klipart Komár ke stažení nebo obrázek, klipart Violistka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.