Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Recepční (Ženy) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Recepční zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Recepční. Stahujte soubor Recepční ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Recepční zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Recepční ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Recepční ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1291
1280x1033
800x646
500x404
160x129

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 56 248 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: SteveLambert

Líbí se vám klipart Recepční? Pak se podělte s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Vektorový klipart Recepční je v kategorii Vektorové obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Krokus ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Červené nůžky ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor XLTX ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, vektor, vektorový obrázek, Ženy, ilustrační obrázek, zdarma, ke stáhnutí, ilustrace, download, Recepční, Recepční, svg, ke stažení, klipart, obrázek

Doporučené použití klipartu: diář, katalog, PowerPoint, plakáty, památník, Adobe Illustrator, video, profil, Twitter, referáty, články, textové dokumenty, magazín, prospekty, web, vizitky, deníček

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový klipart Fialový dárek ke stažení, obrázek, klipart Mapa Thajska ke stáhnutí nebo obrázek, klipart 3D mapa Evropy ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.