Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Arara, Ptáci do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Arara zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Arara. Pakliže si chcete obrázek Arara stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Arara zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Arara ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Arara ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1041
1280x833
800x520
500x325
160x104

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 816 762 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: dinhochiz

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Arara se nachází v sekci Kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Žlutá ozdoba ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Požární tlačítko zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Sýrové srdce ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Arara, grafika, kliparty, ke stažení, ilustrace, vektor, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, download, obrázek, zdarma, ke stáhnutí, free, Ptáci, klipart

Doporučené použití klipartu: plakát, referáty, textové dokumenty, Twitter, Instagram, dokumenty, plakáty, word, web, profilovka, PowerPoint, corelDraw, profil, pozvánky, inkscape, openOffice

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Mikrobus ke stáhnutí, obrázek Chroust zdarma nebo klipart Schody nahoru ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.