Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Arara, Ptáci do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Arara zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Arara. Pakliže si chcete obrázek Arara stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Arara zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Klipart Arara ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Arara ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1041
1280x833
800x520
500x325
160x104

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 816 762 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: dinhochiz

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Arara patří do sekce Kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Hrošík zdarma Podívejte se i na klipart Netradiční dárek ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Modrozelené vajíčko ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, free, vektor, vektorový obrázek, ke stažení, ilustrace, ke stáhnutí, zdarma, ilustrační obrázek, grafika, svg, Ptáci, download, Arara, obrázek

Doporučené použití klipartu: word, dokument, časopis, textové dokumenty, blog, avatar, Twitter, corelDraw, profil, web, profilovka, webové stránky, office, Instagram, pozvánky, referáty

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Vánoční výzdoba zdarma, ilustrace Psí stopa ke stažení nebo vektor Ronald Reagan ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.