Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Rodina (Symboly) pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Rodina zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Rodina. Kreslená ilustrace Rodina je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rodina zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Rodina ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rodina ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1102
1280x881
800x551
500x344
160x110

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 249 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: rejon

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Rodina s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Rodina patří do sekce Ilustrační kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zlaté Y ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Šipka nahoru ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Trubička ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, download, free, ke stažení, Rodina, svg, Symboly, klipart, ilustrační obrázek, ilustrace, zdarma, kliparty, grafika, vektorový obrázek, Rodina

Doporučené použití klipartu: Twitter, Adobe Illustrator, wordpress, openOffice, textové dokumenty, video, fotokniha, profilovka, diář, kalendář, Facebook, prezentace, web, škola, plakáty, referáty

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek, klipart Lev Nikolajevič Tolstoj ke stažení, vektorový obrázek Supermarine Spitfire ke stažení nebo vektorový obrázek Jindřich VIII ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty a obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavou grafiku najdete také tam.