Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Vozíček (Symboly) do školních projektů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Vozíček zadarmo ke stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Vozíček. Obrázek Vozíček je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vozíček zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Vozíček ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vozíček ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1441x1600
1153x1280
721x800
450x500
144x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 734 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: libberry

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Vozíček se známými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový klipart Vozíček patří do kategorie Obrázky, kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Osvětlení ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Dárce krve zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Brazílie ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, download, svg, klipart, kliparty, ke stáhnutí, ilustrace, cliparts, grafika, zdarma, ke stažení, vektorový obrázek, Vozíček, vektor, free

Doporučené použití klipartu: office, wordpress, škola, vstupenky, plakát, manuály, openOffice, fotografie, magazín, web, dokumenty, pozvánky, inkscape, word, plakáty, Instagram, letáky

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Anime dívka ke stáhnutí, obrázek Znamení lev zdarma nebo klipart Nikita Chruščov zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte rozměr, velikost klipartu ke stažení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.