Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Vozíček (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vozíček zdarma ke stažení

Vozíček je název dalšího obrázku resp. klipartu. Kreslená ilustrace Vozíček je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Vozíček? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vozíček zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Vozíček ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vozíček ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1441x1600
1153x1280
721x800
450x500
144x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 734 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: libberry

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Vozíček s přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Vektorový klipart Vozíček je v kategorii Vektorové obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek André-Marie Ampere ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Guinea zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor PSD ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, Vozíček, zdarma, vektorový obrázek, kliparty, free, klipart, cliparts, svg, ke stáhnutí, vektor, grafika, download, Symboly

Doporučené použití klipartu: wordpress, časopis, textové dokumenty, Pinterest, office, web, Twitter, PowerPoint, diář, Adobe Illustrator, prezentace, škola, Instagram, avatar, video, kalendář

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový klipart Arménie ke stáhnutí, vektorový klipart Úschova zavazadel zdarma nebo obrázek, klipart Narozeninové číslo 4 zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro Office zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.