Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Dharma (Náboženství) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dharma zdarma ke stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Dharma. Klipart Dharma je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Zamlouvá se vám obrázek Dharma? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dharma zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dharma ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dharma ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 123 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: ovideva

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Dharma s vašimi kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Obrázek Dharma se nachází v kategorii Kliparty náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Karty piky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Smajlík s brýlemi ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Donut ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ilustrace, kliparty, Dharma, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, klipart, cliparts, svg, Náboženství, vektor, free, ke stažení, zdarma, download

Doporučené použití klipartu: fotokniha, kalendář, diář, plakáty, eshop, Facebook, blog, referáty, office, časopis, corelDraw, PowerPoint, škola, pozvánky, Adobe Illustrator, památník

Mezi hezké kresby patří i obrázek Piškotový dort ke stažení, obrázek, klipart Dráček ke stažení nebo vektorový klipart Čtenář ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.