Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Dharma (Náboženství) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dharma zadarmo

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Dharma. Obrázek Dharma je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Dharma lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dharma zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Klipart Dharma ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dharma ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 7 123 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: ovideva

Zaujal vás náš klipart Dharma? Potom se podělte s dalšími osobami na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Vektorový obrázek Dharma patří do kategorie Obrázky, kliparty náboženství ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Veverka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Turistka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Douglas DC-10 zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ilustrační obrázek, ke stažení, ilustrace, svg, vektor, obrázek, Náboženství, ke stáhnutí, download, free, klipart, kliparty, vektorový obrázek, grafika

Doporučené použití klipartu: pozvánky, fotokniha, wordpress, Facebook, prospekty, deníček, avatar, plakáty, PowerPoint, manuály, vizitky, blog, vstupenky, web, katalog, office, plakát

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Eva u stromu poznání zdarma, ilustrace Rodina ke stažení nebo klipart Mapa Rakouska ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.