Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Dharma (Náboženství) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dharma zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Dharma. Vektorový obrázek Dharma je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dharma zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Obrázek Dharma ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dharma ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 7 123 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: ovideva

Obrázek, klipart pojmenovaný Dharma můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Vektorový klipart Dharma patří do sekce Vektorové kliparty náboženství ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Tui zpěvný ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mula ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Stíhačka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ke stáhnutí, cliparts, ke stažení, kliparty, Náboženství, free, vektorový obrázek, grafika, svg, ilustrační obrázek, download, obrázek, ilustrace, Dharma

Doporučené použití klipartu: etikety, inkscape, dokument, památník, kalendář, web, seminární práce, webové stránky, prezentace, eshop, video, Facebook, plakáty, openOffice, Twitter, škola

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Vánoční sněhulák zdarma, vektor Sluneční brýle ke stáhnutí nebo obrázek Raketa H-IIB ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.