Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dharma, Náboženství nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dharma zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Dharma. Obrázek Dharma je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dharma zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dharma ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dharma ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 7 123 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ovideva

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Dharma se nachází v kategorii Obrázky, kliparty náboženství ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Malé písmeno C ke stažení Podívejte se i na vektor Růžičky ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Snubní prsteny zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ilustrační obrázek, Dharma, free, cliparts, vektorový obrázek, klipart, svg, vektor, kliparty, Dharma, ilustrace, ke stáhnutí, Náboženství, zdarma

Doporučené použití klipartu: dokumenty, PowerPoint, openOffice, pozvánky, plakát, plakáty, avatar, prezentace, profil, fotokniha, dokument, Adobe Illustrator , články, corelDraw, word, seminární práce

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Mrkev ke stažení, obrázek Sierra Leone ke stáhnutí nebo klipart Bílá kytara zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.