Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dharma, Náboženství nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dharma zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Dharma. Klipart Dharma je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dharma zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Obrázek Dharma ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dharma ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 123 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ovideva

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Dharma je v kategorii Ilustrační kliparty náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Valentýnka ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Dětské nástroje zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Fazole ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Náboženství, ke stáhnutí, download, ilustrace, Dharma, vektor, ilustrační obrázek, Dharma, zdarma, svg, free, vektorový obrázek, klipart, kliparty

Doporučené použití klipartu: Twitter, textové dokumenty, seminární práce, Pinterest, blog, škola, prezentace, Facebook, webové stránky, dokumenty, inkscape, profilovka, plakát, časopis, corelDraw, pozvánky

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Ledňáček ke stáhnutí, vektor Náhrobní kámen zdarma nebo obrázek Červená složka ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.