Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Drak (Ostatní) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Drak zdarma ke stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Drak. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Drak ve formátu SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Drak zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Obrázek Drak ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Drak ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 179 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku:

Sdílejte klipart nazvaný Drak s vašimi přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Vektorový klipart Drak patří do kategorie Obrázky, kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kazoo ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Energetický nápoj zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Mangostana lahodná ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ilustrace, ilustrační obrázek, Drak, ke stáhnutí, ke stažení, kliparty, Ostatní, zdarma, vektorový obrázek, obrázek, svg, cliparts, free, download

Doporučené použití klipartu: plakát, časopis, inkscape, etikety, dokumenty, seminární práce, prezentace, profilovka, fotokniha, PowerPoint, profil, Pinterest, textové dokumenty, openOffice, eshop, diář

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Toustovač ke stáhnutí, ilustrace Křeček zdarma nebo klipart Slanina zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další blahopřání.