Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Pařáty smrtky, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pařáty smrtky zdarma ke stažení

Pařáty smrtky je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vektorová ilustrace Pařáty smrtky je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pařáty smrtky zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Obrázek Pařáty smrtky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pařáty smrtky ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1559x1600
1246x1280
779x800
487x500
156x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 82 270 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Pařáty smrtky je v kategorii Ilustrační obrázky halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor AI zdarma Podívejte se i na ilustrace Arizona ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Růžové srdce ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, ilustrační obrázek, vektor, free, Pařáty smrtky, Pařáty smrtky, kliparty, download, ilustrace, svg, klipart, Halloween, grafika, cliparts, zdarma

Doporučené použití klipartu: Pinterest, seminární práce, web, pozvánky, corelDraw, časopis, avatar, plakát, kalendář, textové dokumenty, word, inkscape, plakáty, PowerPoint, Twitter, památník

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Okapi zdarma, vektor Miluji hudbu ke stažení nebo obrázek Šedá ozdoba ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.