Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Pařáty smrtky, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pařáty smrtky zdarma ke stažení

Pařáty smrtky je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vektorová ilustrace Pařáty smrtky je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pařáty smrtky zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Pařáty smrtky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pařáty smrtky ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1559x1600
1246x1280
779x800
487x500
156x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 82 270 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Pařáty smrtky je v sekci Kliparty halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Racek ke stažení Podívejte se i na obrázek Bílá věž ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Bílá složka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, cliparts, vektor, ke stažení, Halloween, kliparty, ke stáhnutí, Pařáty smrtky, ilustrace, vektorový obrázek, Pařáty smrtky, download, ilustrační obrázek, grafika, free

Doporučené použití klipartu: office, prezentace, blog, corelDraw, web, Facebook, word, dokumenty, PowerPoint, webové stránky, plakát, profilovka, profil, kalendář, škola, inkscape

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Bible ke stažení, klipart bunsenův kahan ke stáhnutí nebo ilustrace Šnorchl zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.