Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Pařáty smrtky (Halloween) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pařáty smrtky zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Pařáty smrtky. Vektorový obrázek Pařáty smrtky je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pařáty smrtky zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Klipart Pařáty smrtky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pařáty smrtky ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1559x1600
1246x1280
779x800
487x500
156x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 82 270 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Inky2010

Tento obrázek s názvem (Pařáty smrtky) můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Vektorový obrázek Pařáty smrtky se nachází v kategorii Kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Sněhové vločky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Piknik ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Grapefruit ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, zdarma, svg, ke stáhnutí, vektorový obrázek, obrázek, Pařáty smrtky, grafika, download, Pařáty smrtky, ke stažení, free, vektor, kliparty, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: dokument, články, Adobe Illustrator, avatar, webové stránky, časopis, etikety, openOffice, wordpress, Instagram, referáty, plakát, škola, profilovka, plakáty, diář

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Raketoplán ke stažení, obrázek, klipart Maltézský kříž ke stažení nebo vektorový klipart Kráva ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavou grafiku najdete také tam.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.