Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Pařáty smrtky (Halloween) zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Pařáty smrtky zadarmo ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Pařáty smrtky. Stahujte soubor Pařáty smrtky ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pařáty smrtky zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Obrázek Pařáty smrtky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pařáty smrtky ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1559x1600
1246x1280
779x800
487x500
156x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 82 270 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Inky2010

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Pařáty smrtky s rodinou a kamarády na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Vektorový klipart Pařáty smrtky je v kategorii Obrázky halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Dárky pod stromkem ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Šedivá vlajka zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Magnet ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, Pařáty smrtky, ilustrační obrázek, svg, klipart, cliparts, grafika, Pařáty smrtky, vektor, obrázek, ke stáhnutí, ilustrace, kliparty, Halloween, ke stažení

Doporučené použití klipartu: katalog, deníček, pozvánky, plakáty, Zoner Callisto, kalendář, manuály, památník, fotokniha, referáty, oznámení, vstupenky, profil, články, web, magazín, bakalářská práce

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový obrázek Lýkohub ke stáhnutí, klipart Jogurt ke stažení nebo vektor Digitální znak F zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.