Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Nákupní vozík, Doprava zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Nákupní vozík zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Nákupní vozík. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Nákupní vozík ve formátu SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Nákupní vozík? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Nákupní vozík zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Nákupní vozík ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Nákupní vozík ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 265 989 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ivak

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Nákupní vozík je v kategorii Obrázky, kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Trick or treat! ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek XML zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Váhy ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, zdarma, cliparts, Nákupní vozík, obrázek, svg, download, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, Nákupní vozík, vektor, Doprava, vektorový obrázek, ilustrace, grafika

Doporučené použití klipartu: word, plakáty, office, články, prezentace, plakát, Twitter, openOffice, památník, Adobe Illustrator , dokument, Pinterest, inkscape, pozvánky, Instagram, seminární práce

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Kazoo ke stáhnutí, klipart Sýkora uhelníček zdarma nebo ilustrace Pestrobarevné srdce ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.