Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Houby (Rostliny) pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Houby zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Houby. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Houby ve formátu SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Houby zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Klipart Houby ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Houby ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 38 832 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: lordoftheloch

Obrázek, klipart pojmenovaný Houby můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Vektorový obrázek Houby patří do sekce Obrázky, kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kanada ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Toustovač ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Lachtan ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, klipart, free, svg, Rostliny, Houby, kliparty, ilustrační obrázek, ilustrace, Houby, download, obrázek, ke stažení, cliparts, vektor

Doporučené použití klipartu: referáty, video, corelDraw, časopis, články, office, Pinterest, dokumenty, škola, prezentace, plakát, word, wordpress, avatar, etikety, Adobe Illustrator

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor MPG ke stažení, ilustrace Růžová složka ke stažení nebo klipart Narozeniny číslo 3 ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky najdete také tam.