Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Houby (Rostliny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Houby zdarma ke stažení

Houby je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Obrázek Houby je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Houby zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Houby ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Houby ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 38 832 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: lordoftheloch

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Houby s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Klipart Houby je v kategorii Obrázky rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart USB DVD mechanika ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zlatý zavináč ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Cessna ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, vektorový obrázek, klipart, kliparty, Houby, svg, obrázek, download, grafika, Houby, cliparts, ilustrace, ilustrační obrázek, free, Rostliny

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator, kalendář, plakáty, dokument, prezentace, Instagram, web, PowerPoint, word, Facebook, textové dokumenty, seminární práce, pozvánky, Pinterest, corelDraw, články

Mezi hezké kresby patří i vektorový obrázek Digitální znak N ke stažení, obrázek Orel ke stažení nebo vektor Zapalovač ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k použití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.