Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Houby, Rostliny nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Houby zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Houby. Vektorová ilustrace Houby je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Houby zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Houby ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Houby ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 38 832 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: lordoftheloch

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Houby je v kategorii Obrázky rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Atomová elektrárna ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Vánoční zvonečky zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Zákaz žebrání ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, klipart, obrázek, ilustrační obrázek, ke stažení, ilustrace, vektor, download, Rostliny, Houby, kliparty, svg, vektorový obrázek, cliparts, zdarma

Doporučené použití klipartu: referáty, fotokniha, seminární práce, openOffice, Instagram, pozvánky, web, Twitter, PowerPoint, škola, textové dokumenty, profilovka, plakáty, corelDraw, inkscape, časopis

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Čokoláda ke stáhnutí, vektor Cédéčko zdarma nebo obrázek Fontána ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.