Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Houby (Rostliny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Houby zdarma ke stažení

Houby je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Kreslená ilustrace Houby je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Houby v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Houby zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Klipart Houby ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Houby ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 38 832 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: lordoftheloch

Sdílejte klipart nazvaný Houby s ostatními na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Vektorový obrázek Houby je v kategorii Obrázky rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Girl ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Wifi USB Dongle zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Vidlicový prak ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Houby, obrázek, ilustrace, free, vektor, grafika, ke stažení, Rostliny, ke stáhnutí, svg, ilustrační obrázek, cliparts, vektorový obrázek, Houby, download

Doporučené použití klipartu: časopis, památník, Adobe Illustrator, avatar, Pinterest, etikety, Instagram, PowerPoint, web, dokumenty, webové stránky, eshop, Twitter, plakáty, corelDraw, profil

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový obrázek Vlak piktogram ke stáhnutí, obrázek Charlie Chaplin zdarma nebo vektor Kůň zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.