Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Houby (Rostliny) nejen do fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Houby bezplatně ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Houby. Pakliže si chcete obrázek Houby stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Stejně jako jiné vektorové obrázky lze i tento vektorový klipart využít v různých situacích. Od školních projektů (ročníková práce, seminárka, bakalářka, diplomová práce) přes virtuální prezentace až po přání nebo pozvánky na oslavu.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Houby zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Houby ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Houby ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 38 832 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: lordoftheloch

Zaujal vás náš klipart Houby? Potom se podělte s přáteli na sociálních sítích, jako jsou Facebook, Pinterest, síť X (dříve Twitter), Reddit apod.

Vektorový klipart Houby se nachází v sekci Ilustrační kliparty rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Světlezelená mašle ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Stopka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Červený motýl zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, free, ke stáhnutí, vektor, obrázek, cliparts, download, ke stažení, ilustrační obrázek, grafika, Rostliny, zdarma, ilustrace, svg, klipart

Doporučené použití klipartu: video, plakáty, profil, web, deníček, katalog, brožury, Facebook, blog, manuály, články, diář, webové stránky, referáty, wordpress, profilovka, památník

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek, klipart Oranžová paprika zdarma, vektor Správně ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Katleja ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavé ilustrace tam lze také stáhnout.