Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Houby, Rostliny nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Houby zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Houby. Obrázek Houby je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Houby zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Houby ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Houby ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 38 832 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: lordoftheloch

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Houby je v sekci Kliparty rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Cereálie ke stažení Podívejte se i na ilustrace Databáze ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart WC zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ke stáhnutí, zdarma, ilustrace, svg, obrázek, vektorový obrázek, klipart, download, vektor, ke stažení, grafika, ilustrační obrázek, free, Houby

Doporučené použití klipartu: word, webové stránky, office, profilovka, škola, Adobe Illustrator , textové dokumenty, openOffice, články, Instagram, profil, blog, fotokniha, inkscape, corelDraw, PowerPoint

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Leguán kubánský ke stažení, vektor Tyranosaurus ke stáhnutí nebo obrázek Srdíčkové srdce zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.