Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Ochranné brýle, Přístroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ochranné brýle zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Ochranné brýle. Vektorová ilustrace Ochranné brýle je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Ochranné brýle? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ochranné brýle zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Ochranné brýle ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ochranné brýle ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x853
1280x683
800x427
500x267
160x85

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 515 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Viscious-Speed

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Ochranné brýle je v kategorii Obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart JS ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Chemička zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Mapa Burkina Faso ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ochranné brýle, free, obrázek, ilustrační obrázek, grafika, download, Přístroje, ilustrace, svg, ke stáhnutí, zdarma, kliparty, vektor, ke stažení, cliparts

Doporučené použití klipartu: plakát, dokumenty, avatar, seminární práce, památník, openOffice, časopis, blog, pozvánky, referáty, články, inkscape, Facebook, profilovka, Adobe Illustrator , webové stránky

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Šedá složka ke stáhnutí, klipart Julius Caesar zdarma nebo ilustrace Muffin ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.