Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Ochranné brýle, Přístroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ochranné brýle zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Ochranné brýle. Kreslená ilustrace Ochranné brýle je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ochranné brýle zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Ochranné brýle ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ochranné brýle ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x853
1280x683
800x427
500x267
160x85

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 11 515 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Viscious-Speed

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Ochranné brýle se nachází v kategorii Vektorové obrázky přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Potápěčské brýle ke stažení Podívejte se i na vektor Vánoční přáníčko ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Pštros zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, vektorový obrázek, ilustrace, klipart, Ochranné brýle, vektor, ilustrační obrázek, kliparty, ke stáhnutí, zdarma, obrázek, Přístroje, ke stažení, Ochranné brýle, cliparts

Doporučené použití klipartu: avatar, seminární práce, profil, PowerPoint, škola, památník, profilovka, fotokniha, plakát, textové dokumenty, corelDraw, pozvánky, word, články, webové stránky, plakáty

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Teodolit ke stažení, obrázek Slanina ke stáhnutí nebo klipart Žlutý sporťák zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.