Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Bílé balónky, Ostatní pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bílé balónky zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Bílé balónky. Kreslená ilustrace Bílé balónky je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Bílé balónky? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bílé balónky zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Klipart Bílé balónky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bílé balónky ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

891x1600
713x1280
445x800
278x500
89x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 452 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Bílé balónky patří do sekce Kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Pirátská vlajka zdarma Podívejte se i na klipart Jiřinka ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Malé písmeno Y ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Bílé balónky, klipart, zdarma, download, vektorový obrázek, svg, vektor, free, ke stáhnutí, cliparts, grafika, kliparty, ilustrační obrázek, Ostatní, ilustrace

Doporučené použití klipartu: Pinterest, plakát, fotokniha, plakáty, office, inkscape, profil, Adobe Illustrator , časopis, Instagram, corelDraw, avatar, webové stránky, dokument, prezentace, referáty

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Amor zdarma, ilustrace Růžová stužka ke stažení nebo vektor Znak býk ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.