Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Bílé balónky, Ostatní pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bílé balónky zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Bílé balónky. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Bílé balónky nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bílé balónky zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Obrázek Bílé balónky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bílé balónky ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

891x1600
713x1280
445x800
278x500
89x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 10 452 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Bílé balónky je v sekci Obrázky, kliparty ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Dýně ke stažení Podívejte se i na ilustrace Mapa světa ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Karatistka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, zdarma, Ostatní, grafika, kliparty, cliparts, ke stáhnutí, svg, ilustrace, vektor, download, Bílé balónky, Bílé balónky, ilustrační obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: web, časopis, blog, office, Facebook, památník, referáty, Pinterest, word, Twitter, prezentace, PowerPoint, seminární práce, škola, webové stránky, plakáty

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Mapa ke stažení, vektor Balón ke stáhnutí nebo obrázek Dolar zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.