Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Bílé balónky, Ostatní pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bílé balónky zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Bílé balónky. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Bílé balónky nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bílé balónky zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Bílé balónky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bílé balónky ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

891x1600
713x1280
445x800
278x500
89x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 452 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Bílé balónky se nachází v sekci Ilustrační obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Štika ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Kostel zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Otakárek ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ke stáhnutí, download, grafika, free, Ostatní, vektor, zdarma, Bílé balónky, ilustrace, cliparts, Bílé balónky, ilustrační obrázek, klipart, ke stažení

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , webové stránky, Pinterest, Instagram, články, textové dokumenty, inkscape, referáty, Twitter, avatar, Facebook, corelDraw, dokument, office, plakát, profilovka

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Brusinky ke stáhnutí, obrázek Fazole zdarma nebo klipart Vysmátý smajlík ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.