Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Ospalá dýně (Halloween) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ospalá dýně zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Ospalá dýně. Vektorová ilustrace Ospalá dýně je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ospalá dýně zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Ospalá dýně ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ospalá dýně ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 79 146 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Jason M. Simanek

Obrázek, klipart pojmenovaný Ospalá dýně můžete sdílet s kolegy prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Klipart Ospalá dýně patří do sekce Vektorové kliparty halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek PPAM ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart PDF soubor ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Bílé hrozny zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, kliparty, klipart, vektorový obrázek, zdarma, Ospalá dýně, ilustrace, Halloween, ke stažení, Ospalá dýně, cliparts, free, ilustrační obrázek, grafika, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: Instagram, diář, word, video, openOffice, office, časopis, dokumenty, Facebook, památník, Adobe Illustrator, škola, etikety, web, plakát, referáty

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Slunečno zdarma, vektor Kočárek ke stáhnutí nebo obrázek Bílé hrozny ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.