Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Ospalá dýně, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ospalá dýně zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Ospalá dýně. Stahujte klipart Ospalá dýně v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ospalá dýně zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Obrázek Ospalá dýně ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ospalá dýně ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 79 146 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Jason M. Simanek

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Ospalá dýně je v kategorii Obrázky halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Gruzie zdarma Podívejte se i na ilustrace Klobása v housce ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart USB modem ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ilustrační obrázek, kliparty, cliparts, obrázek, klipart, Ospalá dýně, Ospalá dýně, zdarma, svg, grafika, vektorový obrázek, vektor, download, ke stažení

Doporučené použití klipartu: webové stránky, pozvánky, památník, články, word, Instagram, časopis, dokument, Twitter, prezentace, openOffice, škola, fotokniha, blog, seminární práce, kalendář

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Parník zdarma, vektor Topaz ke stažení nebo obrázek Meče a štít ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.