Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Ospalá dýně, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ospalá dýně zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Ospalá dýně. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Ospalá dýně ve formátu SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ospalá dýně zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Klipart Ospalá dýně ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ospalá dýně ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 79 146 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Jason M. Simanek

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Ospalá dýně se nachází v kategorii Vektorové obrázky halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace POTX ke stažení Podívejte se i na klipart Černý kůň ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Ježíš Kristus zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, kliparty, free, klipart, ilustrace, Halloween, cliparts, Ospalá dýně, vektorový obrázek, download, zdarma, grafika, ke stažení, vektor, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: škola, openOffice, Instagram, články, dokument, word, avatar, seminární práce, fotokniha, profilovka, textové dokumenty, dokumenty, Facebook, prezentace, plakáty, kalendář

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Rebarbora ke stažení, ilustrace Solární energie ke stáhnutí nebo vektor Mapa Islandu zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.