Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Čarodějnice, Ženy nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čarodějnice zdarma ke stažení

Čarodějnice je název dalšího obrázku resp. klipartu. Stahujte klipart Čarodějnice v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čarodějnice zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Čarodějnice ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čarodějnice ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1205x1600
964x1280
602x800
376x500
120x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 176 893 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: John R. Neill / johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Čarodějnice je v kategorii Obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Růžičková kapusta ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Velikonoční blahopřání zdarma Mohl by vás také zajímat vektor TEX ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Čarodějnice, grafika, ilustrace, vektorový obrázek, cliparts, klipart, ke stáhnutí, ke stažení, Ženy, Čarodějnice, ilustrační obrázek, obrázek, vektor, free, download

Doporučené použití klipartu: plakát, Twitter, referáty, profilovka, profil, prezentace, Pinterest, seminární práce, fotokniha, Instagram, dokument, památník, plakáty, textové dokumenty, webové stránky, web

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Dům ke stáhnutí, klipart JS zdarma nebo ilustrace DB ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.