Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Čarodějnice (Ženy) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čarodějnice zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Čarodějnice. Vektorový obrázek Čarodějnice je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Co říkáte na grafiku pojmenovanou Čarodějnice? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čarodějnice zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Čarodějnice ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čarodějnice ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1205x1600
964x1280
602x800
376x500
120x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 176 893 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: John R. Neill / johnny_automatic

Sdílejte klipart nazvaný Čarodějnice s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Vektorový klipart Čarodějnice je v kategorii Vektorové obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Berneška kanadská ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Notebook zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Narozeniny číslo 9 ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, svg, cliparts, Ženy, ilustrační obrázek, zdarma, klipart, download, Čarodějnice, Čarodějnice, ke stažení, ke stáhnutí, ilustrace, vektor, obrázek

Doporučené použití klipartu: wordpress, video, office, škola, corelDraw, Pinterest, inkscape, kalendář, prezentace, Instagram, památník, dokumenty, blog, web, fotokniha, PowerPoint

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový klipart Zlatá stužka ke stáhnutí, vektorový klipart SLK zdarma nebo obrázek, klipart Merry Christmas zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro Office zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.