Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Čarodějnice, Ženy nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čarodějnice zdarma ke stažení

Čarodějnice je název dalšího obrázku resp. klipartu. Stahujte klipart Čarodějnice v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čarodějnice zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Čarodějnice ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čarodějnice ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1205x1600
964x1280
602x800
376x500
120x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 176 893 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: John R. Neill / johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Čarodějnice patří do sekce Ilustrační obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Domovní alarm zdarma Podívejte se i na vektor Sierra Leone ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Digitální znak A ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ke stažení, download, klipart, ilustrační obrázek, svg, free, cliparts, kliparty, Čarodějnice, vektor, vektorový obrázek, Ženy, obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: webové stránky, PowerPoint, web, časopis, inkscape, plakáty, Instagram, textové dokumenty, fotokniha, památník, blog, pozvánky, Adobe Illustrator , avatar, dokument, prezentace

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Bludiště zdarma, obrázek Rychlovlak ICE ke stažení nebo klipart Souboj dobra a zla ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.