Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Čarodějnice (Ženy) nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čarodějnice zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Čarodějnice. Klipart Čarodějnice je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Čarodějnice? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čarodějnice zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Čarodějnice ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čarodějnice ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1205x1600
964x1280
602x800
376x500
120x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 176 893 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: John R. Neill / johnny_automatic

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Čarodějnice s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Klipart Čarodějnice patří do sekce Vektorové obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Ovoce ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Golfové vozítko ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Julius Caesar ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ke stažení, cliparts, ilustrace, vektor, grafika, ilustrační obrázek, obrázek, klipart, Ženy, ke stáhnutí, download, Čarodějnice, svg, free

Doporučené použití klipartu: profilovka, dokument, plakát, fotokniha, časopis, word, kalendář, avatar, web, PowerPoint, dokumenty, etikety, Pinterest, blog, památník, Facebook

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový klipart Brambora ke stažení, vektorový klipart Káva ke stažení nebo obrázek, klipart Strom z květů ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.