Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Čarodějnice (Ženy) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čarodějnice zdarma ke stažení

Čarodějnice je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Čarodějnice je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čarodějnice zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Čarodějnice ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čarodějnice ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1205x1600
964x1280
602x800
376x500
120x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 176 893 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: John R. Neill / johnny_automatic

Zaujal vás náš klipart Čarodějnice? Potom se podělte s vašimi kamarády prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Obrázek Čarodějnice je v kategorii Vektorové obrázky Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Vážky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart SHTML ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Modrý pták zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, free, ilustrační obrázek, Čarodějnice, kliparty, klipart, ke stáhnutí, vektorový obrázek, ilustrace, vektor, zdarma, cliparts, ke stažení, grafika, download

Doporučené použití klipartu: Twitter, openOffice, seminární práce, wordpress, PowerPoint, památník, blog, web, fotokniha, dokumenty, word, články, Pinterest, časopis, diář, office

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový klipart Otoskop zdarma, vektorový klipart Kytice růží ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Netradiční dárek ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace můžete nalézt taktéž tam.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.