Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Box, Ostatní pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Box zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Box. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Box. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Box zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Klipart Box ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Box ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 10 855 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: netalloy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Box se nachází v kategorii Vektorové obrázky ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Soudce ke stažení Podívejte se i na klipart Diazepam ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Vánoční přáníčko zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, free, klipart, svg, vektor, vektorový obrázek, zdarma, ke stáhnutí, Box, obrázek, ilustrační obrázek, download, Box, ke stažení, grafika

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, Pinterest, blog, profilovka, Instagram, avatar, fotokniha, textové dokumenty, Adobe Illustrator , corelDraw, profil, office, památník, webové stránky, plakát, časopis

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Racek ke stažení, ilustrace Metan ke stáhnutí nebo vektor Ovoce zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.