Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Tenečnice u tyče (Ženy) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Tenečnice u tyče zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Tenečnice u tyče. Vektorový obrázek Tenečnice u tyče jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Tento obrázek lze použít v powerpointových prezentacích, v html webových stránkách, v textových editorech a tabulkových procesorech (typu excel). Lze jej upravovat a přizpůsobovat pro jiné účely.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tenečnice u tyče zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Tenečnice u tyče ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tenečnice u tyče ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1565
1280x1252
800x782
500x489
160x156

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 139 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: momoko

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Tenečnice u tyče s přáteli a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový obrázek Tenečnice u tyče patří do sekce Vektorové kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Rybák ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Ospalá dýně ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Digitální znak 0 ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, vektorový obrázek, ilustrace, ke stažení, ke stáhnutí, Tenečnice u tyče, cliparts, obrázek, Tenečnice u tyče, kliparty, ilustrační obrázek, free, svg, vektor, klipart

Doporučené použití klipartu: wordpress, profilovka, památník, profil, openOffice, prezentace, diář, avatar, Facebook, eshop, word, textové dokumenty, katalog, inkscape, škola, corelDraw, časopis

Mezi hezké kresby patří i klipart Červený tulipán ke stažení, obrázek USA ke stažení nebo obrázek Elektrická kytara ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si kliknutím vyberte jedno z uvedených rozlišení. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé kliparty najdete také tam.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.