Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Tenečnice u tyče, Ženy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Tenečnice u tyče zdarma ke stažení

Tenečnice u tyče je název dalšího obrázku resp. klipartu. Obrázek Tenečnice u tyče je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám obrázek (klipart) Tenečnice u tyče? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tenečnice u tyče zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Tenečnice u tyče ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tenečnice u tyče ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1565
1280x1252
800x782
500x489
160x156

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 139 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: momoko

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Tenečnice u tyče patří do sekce Kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kyselé okurky zdarma Podívejte se i na klipart Finsko ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Vitamín C ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, kliparty, vektor, download, obrázek, cliparts, svg, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, klipart, ke stáhnutí, ilustrace, Tenečnice u tyče, grafika, ke stažení

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, office, word, seminární práce, corelDraw, inkscape, textové dokumenty, dokument, openOffice, prezentace, Adobe Illustrator , dokumenty, profil, pozvánky, fotokniha, webové stránky

Mezi hezké kresby patří i klipart Edward Snowden zdarma, ilustrace Korzet ke stažení nebo vektor Koně ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.