Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Blijící smajlík, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Blijící smajlík zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Blijící smajlík. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Blijící smajlík nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Blijící smajlík lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Blijící smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Blijící smajlík ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1212
1280x969
800x606
500x379
160x121

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 21 416 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Blijící smajlík se nachází v sekci Obrázky, kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Hruškovice ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Muammar Kaddáfí zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Hodina duchů ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, kliparty, klipart, download, grafika, ilustrační obrázek, Blijící smajlík, Smajlíci, ke stažení, ke stáhnutí, zdarma, free, cliparts, vektorový obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: openOffice, word, fotokniha, inkscape, referáty, Pinterest, pozvánky, PowerPoint, dokument, plakát, škola, Facebook, dokumenty, články, web

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Zákaz kočárků ke stáhnutí, obrázek Kyrgystán zdarma nebo klipart Wifi USB Dongle ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.