Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Štětec, Nástroje pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Štětec zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Štětec. Vektorová ilustrace Štětec je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám obrázek (klipart) Štětec? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Štětec zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Štětec ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

675x1600
539x1280
337x800
210x500
67x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 33 705 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Štětec je v sekci Obrázky, kliparty nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Tattoo ke stažení Podívejte se i na ilustrace Kanystr ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Jablka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Štětec, Nástroje, vektor, klipart, cliparts, free, ilustrační obrázek, ilustrace, ke stáhnutí, zdarma, download, grafika, obrázek, Štětec, ke stažení

Doporučené použití klipartu: plakát, Facebook, corelDraw, fotokniha, prezentace, avatar, pozvánky, Twitter, Instagram, profilovka, časopis, škola, památník, dokumenty, webové stránky

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Šípek ke stažení, vektor Jam ke stáhnutí nebo obrázek Strom s kořeny zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.