Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Štětec, Nástroje pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Štětec zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Štětec. Vektorová ilustrace Štětec je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám obrázek (klipart) Štětec? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Štětec zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Štětec ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

675x1600
539x1280
337x800
210x500
67x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 33 705 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Štětec patří do sekce Ilustrační obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kamerun zdarma Podívejte se i na klipart Saudská Arábie ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Brouček ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ilustrační obrázek, grafika, Štětec, ke stažení, cliparts, vektorový obrázek, Štětec, obrázek, ilustrace, ke stáhnutí, Nástroje, kliparty, free, zdarma

Doporučené použití klipartu: články, památník, dokumenty, inkscape, pozvánky, referáty, textové dokumenty, plakát, web, prezentace, profil, kalendář, PowerPoint, Pinterest, časopis

Mezi hezké kresby patří i klipart Kostýmy zdarma, ilustrace Malířský váleček ke stažení nebo vektor Nůž ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.