Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Zákaz natáčení, Symboly zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zákaz natáčení zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Zákaz natáčení. Klipart Zákaz natáčení je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zákaz natáčení zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Zákaz natáčení ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 793 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Juhele

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Zákaz natáčení patří do sekce Ilustrační kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Psí stopa zdarma Podívejte se i na klipart Zmrzlinový pohár ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Vladimir Putin ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Zákaz natáčení, zdarma, Zákaz natáčení, obrázek, kliparty, ke stáhnutí, ke stažení, ilustrační obrázek, download, free, vektor, ilustrace, grafika, cliparts, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: Instagram, články, seminární práce, dokumenty, kalendář, office, památník, plakát, openOffice, word, dokument, webové stránky, web, pozvánky, inkscape

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Vepř zdarma, ilustrace Rajče ke stažení nebo vektor Chlapec ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.