Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Stavitelný klíč, Nástroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Stavitelný klíč zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Stavitelný klíč. Obrázek Stavitelný klíč je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám obrázek (klipart) Stavitelný klíč? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stavitelný klíč zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Stavitelný klíč ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

752x1600
602x1280
376x800
235x500
75x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 504 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Petar Manov / manio1

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Stavitelný klíč patří do sekce Obrázky, kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Vánoční výzdoba zdarma Podívejte se i na vektor Celer ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Latté macchiato ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Nástroje, cliparts, ke stáhnutí, vektorový obrázek, vektor, download, Stavitelný klíč, obrázek, ilustrační obrázek, kliparty, ke stažení, zdarma, free, klipart, grafika

Doporučené použití klipartu: Facebook, prezentace, památník, webové stránky, Pinterest, profil, corelDraw, inkscape, kalendář, blog, openOffice, pozvánky, Twitter, dokumenty, word

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor BMW zdarma, obrázek Vepř ke stažení nebo klipart Varhany ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.