Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační Vektorová Grafika s tématem Velikonoce zadarmo ke stažení

Vektorové obrázky, kliparty Velikonoce zdarma ke stažení

Velikonoce jsou nejdůležitějším křesťanským svátkem. Každý rok připadají na jiné datum v březnu nebo dubnu. Pro většinu mladých lidí jsou Velikonoce spojeny s vajíčkama, pomlázkou a často i s alkoholem. Na těchto stránkách naleznete obrázky s velikonoční tématikou.

  • 1

Zkuste také velikonoční tapety na plochu PC. Velikonoční motiv, Košík s vajíčky, Kraslice, Velikonoční vajíčko, Veselé vajíčko, Vajíčka, Kuřátko, Kuře, Velikonoce a Beránek.

Velikonoční kliparty a vektory se hodí do originálních velinočních přáníček zasílaných poštou nebo emailem. Dále jako ilustrace do článků v časopisech nebo na blogu.

Stejně jako všechny jiné obrázky z těchto stránek, jsou i tyto kliparty k dispozici zadarmo ke stažení. Vektorové obrázky lze využít pro tvorbu domácích úkolů, ilustračních obrázků do seminárních, diplomových nebo bakalářských prací a to jak v textových dokumentech vytvořených v Microsoft Office Wordu (nebo Libre Office Writeru), tak i v power-pointových prezentacích. Taktéž můžete obrázky použít na webových stránkách nebo sociálních sítích. Tyto kreslené vektorové obrázky jsou zdarma ke stažení nejenom ve vektorovém (SVG) souboru, ale i v bitmapovém formátu PNG pro případ, že by váš software nepodporoval svg formát. Stejně jako všechny jiné obrázky z těchto stránek, jsou i tyto velikonoční kliparty k dispozici zadarmo ke stažení. Obrázky lze využít pro tvorbu domácích úkolů, ilustračních obrázků do seminárních, diplomových nebo bakalářských prací a to jak v textových dokumentech vytvořených v Microsoft Office Wordu (nebo Libre Office Writeru), tak i v power-pointových prezentacích. Taktéž můžete obrázky použít na webových stránkách nebo sociálních sítích. Tyto kreslené vektorové obrázky jsou zdarma ke stáhnutí nejenom ve vektorovém (SVG) souboru, ale i v bitmapovém formátu PNG pro případ, že by váš software nepodporoval svg formát.