Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační Vektorová Grafika nejen do dokumentů zadarmo ke stažení

Naše tipy, technika, kultura, informace

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Náš tip, technika, kultura, informace

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Klíčová slova: Nejlepší tapety na plochu zdarma, URL, kuriozity, zdarma, Tipy na romantické vánoční filmy, Seznam státních vlajek, Dopravní značení, odkaz, Přání k svátku podle jmen, blahopřání k jmeninám, Superhry a hry online zdarma, pro děti, Vlajky států obrázků, Nejlepší školní testy a kvízy

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Vlajky států obrázků

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států obrázků. V této rozsáhlé kolekci naleznete evropské země a státy, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, země východní Asie, Antarktidy, země Afriky, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, země střední Asie apod.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: matematika, český jazyk, stavebnictví, ekonomie a ekonomika, účetnictví, zločin a právo, různé, technika, jídlo, nemoce, hardware, psychologie, internet, nápoje, kultura, literatura, náboženství a křesťanství, nástroje, sport, latina, cestování, lékařství a medicína, bankovnictví, věda atd.

Informace, technika, kultura, informace

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Mj. na webu naleznete zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, Matematické testy, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma atd.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Keywords:webové stránky, Skvělé hry online zdarma, Super free web games zdarma, Super online hry zdarma, Ježíšek, školství, Biografie známých osobností, Členské země americké federace, FC Barcelona, Online zeměpisné testy zdarma, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Obrázky ke stažení

Kliparty zdarma ke stažení

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma ke stažení. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako náboženství, ženy a dívky, květiny, rostliny, zelenina, auta, dopravní prostředky, přístroje, stavby, hudba, halloween, Velikonoce, velikonoční kliparty, nápoje, láska, hmyz, muži, osobnosti a lidé, mapy, sport, Vánoce a Advent, smajlíci a emotikony, ptáci, věda atd.

Seznam státních vlajek

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Seznam státních vlajek. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země Afriky, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, země střední Asie, Antarktidy, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky apod.

Členské země americké federace

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Členské země americké federace. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Nové Mexiko, Vermont, Idaho, Arizona, Kentucky, Missouri, Wisconsin, Georgie, Maryland, Washington, New Jersey, Ohio, Nebraska, Massachusetts, Connecticut, Jižní Dakota, New York, Tennessee, Alabama, Kalifornie, Wyoming, Severní Dakota, Illinois, Nevada, Indiana, Florida atd.

Doporučené odkazy, technika, kultura, informace

Super free web games zdarma

Zkuste super free web games zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Sportovní, Pro dívky, Klasické, Bojové online gamesy, Vánoční online hry, Oddechové, Závodní, Onlinovky pro dva hráče, Logické, Karetní, Velikonoční hry, Strategie, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky a podobně.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Zlínský kraj, Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj apod.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Klíčová slova: volný čas, Vánoční magazín, zábava, Adventní trhy, Kliparty zdarma ke stažení, tipy, Seznam souborových přípon, Vánoce symbol klidu, míru a pohody, V, Stručný slovník pojmů a termínů, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy atd.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

World wide web, internet, technika, kultura, informace

Online zeměpisné testy zdarma

Vyzkoušejte online zeměpisné testy zdarma. Vybírejte z kategorií Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek atd.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Super online hry zdarma

Běžte na super online hry zdarma Vybírejte z kategorií Relaxační hry, Hry pro děti, Strategie, Pro dívky, Adventury, Logické hry, Sportovní hry, Bojové hry, Brutální krvavé hry, Akční hry, Karetní hry, Skákačky a hopsačky, Stolní a deskové hry, Animace, Střílečky, Postřehové hry a tak dále.

Federace USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Federace USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Alabama, Connecticut, Virginie, Montana, New York, Wisconsin, Missouri, Maine, Texas, Utah, Arkansas, Kalifornie, Havaj, Wyoming, Michigan, Kansas, Oklahoma, Jižní Dakota, Jižní Karolína, Mississippi, Nebraska, Tennessee, Indiana, Georgie, Nevada, Oregon atd.

Fóry, fórky, frky, černý humor, kameňáky, vtípky

Chcete si zlepšit náladu? Fóry, fórky, frky, černý humor, kameňáky, vtípky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o facebooku, vtipné básničky, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, černý humor, kameňáky, murphyho zákony, frky o zvířatech, vtipné citáty, vtipy o mužích, chlapech, anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty, poslední věty před smrtí, vtipy o metanolu apod.

Klíčová slova: zajímavosti, Wallpapers na PC, odkazy, Omalovánky pro děti online, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, weby, Nejlepší online hry zdarma, Přání, přáníčka, blahopřání, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, internet, Stručný encyklopedický slovník

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy atd.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Internet, síť, technika, kultura, informace

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Nejlepší online hry zdarma

Zkuste nejlepší online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Střílečky, Velikonoční hry, Závodní, Bojové online gamesy, parkování - parkovačky, Sportovní, Strategie, Logické, Onlinovky pro dva hráče, Oddechové, Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení, Klasické, Karetní, Pro dívky a podobně.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Klíčová slova: F, výukové pomůcky, Dopravní značení, Životopisy osobností, Hry pro kluky, Jak ozdobit vánoční stromeček?, Vše o Vánocích, linky, info, internetové stránky, doporučujeme, cestování, Vánoční rostliny,

Jeden fór na závěr. Vtip Atentát: Pane Paroubek, rychle, vstávejte!! Na pana prezidenta byl spáchán atentát!! - Cože?? Vono už je půl sedmý ?!?!

Další odkazy:

Naše tipy
Vtipy
Doporučené odkazy
Přáníčka a obrázky k svátku
Tipy na zajímavé weby
Omalovánky a vymalovánky
Partnerské weby
Cestovatelské stránky
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.