Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační Vektorová Grafika nejen do dokumentů zadarmo ke stažení

Naše tipy pro děti, studenty i dospělé

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Vlajky států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Nové Mexiko, Oregon, Missouri, Kalifornie, Georgie, Oklahoma, Illinois, Maine, Pensylvánie, Michigan, Tennessee, New York, Wyoming, Mississippi, Montana, Delaware, Nebraska, Kansas, Massachusetts, Havaj, Severní Dakota, Indiana, Colorado, Západní Virginie, Wisconsin, Kentucky atd.

Informace pro děti, studenty i dospělé

černý humor, frky, vtípky, fórky, kameňáky, vtipné texty

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, frky, vtípky, fórky, kameňáky, vtipné texty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako murphyho zákony, vtipné hádanky, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, kameňáky, vtipy o metanolu, židovské anekdoty, frky o zvířatech, vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách, anekdoty o politice, vtipné citáty, vtipné básničky, fóry o homosexuálech apod.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií týmy NHL, okresy České republiky, státy usa, firmy a společnosti, měny, fyzikální jednotky, vojenské hodnosti, zkratky krajů České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vysokoškolské a akademické tituly, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, obecné zkratky, hudební zkratky, země EU, geocaching apod.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Klíčová slova: multimédia, humor, URL, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Jak ozdobit vánoční stromeček?, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Slovník pojmů Co je to?, Vlajky států USA, Sara Shimada, Seznam státních vlajek, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, H, Full HD tapety ke stažení

Vtipy, frky, vtípky, fórky, fóry, vtipné texty

Potřebujete se naladit? Vtipy, frky, vtípky, fórky, fóry, vtipné texty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií O manželství, O gayích a homosexuálech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipné hádanky, Vtipy o doktorech, Vtipy o cikánech, O Windows, O ženách, O Chucku Norrisovi, O důchodcích, O Somálcích, O Němcích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o policajtech, Frky o tchýních, O zvířátkách, O škole, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Bohu, Frky ze života, O Slovácích apod.

Staré hry online

Příznivcům PC her doporučujeme staré hry online . Naleznete zde Adventury, Hry pro děti, Skákačky a hopsačky, Střílečky, Animace, Logické hry, Hry pro dva hráče, Karetní hry, Sportovní hry, Relaxační hry, Strategie, Stolní a deskové hry, Závody aut, Bojové hry, Postřehové hry, Akční hry a tak dále.

Vánoční magazín - online vánoční webzine

Blíží se Vánoce? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom navštivte Vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční dárky, vánoční zábava, vánoční všehochuť, vánoční přání, materiály ke stažení, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Francouzsky, Filmy, Santa, Vosí hnízda, Papírové ozdoby, Adventní neděle, Vánoční tapety, Borovice, Rumové řezy, Anglicky, Dárky, Plocha, Ježíš Kristus, Vánoční trhy, Adventní svícen, Nový rok, Osvětlení do oken, Vánoční ubrusy, Schleich, Mrazík, Pastýř, Kapr, Vánoční koledy, Hostina, Linux, Rostliny, Vinná klobása, Televize, Neviňátko, Vánoční filmy, Blahopřání apod.

Síť pro děti, studenty i dospělé

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Hlášky, výroky, bonmoty, myšlenky, moudra, motta, rčení

Citáty slavných osobností, Hlášky, výroky, bonmoty, myšlenky, moudra, motta, rčení, rozdělené kategorií: citáty o rozumu, citáty o smrti, citáty o svobodě, citáty o penězích, citáty o zdraví, citáty o přátelství, citáty o lži, citáty o bohatství, citáty o manželství, citáty o ženách, přísloví o naději, citáty o lásce, citáty o víře, citáty o zlu, citáty o kráse, citáty o bohu, moudra o dětech, citáty o člověku, citáty o odvaze, citáty o smutku od různých známých osobností.

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Keywords:Vánoční magazín, Databáze osobností Kdo je to?, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Onlinovky zdarma, Narozeninová přání a přáníčka, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Dopravní značky, Přehled zkratek a akronymů, Vánoční svícen jako oblíbená dekorace, Obrázky, kliparty, Kliparty zdarma ke stažení, č

Pozadí na PC ke stažení - obrázky ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Pozadí na PC ke stažení. doporučujeme pro mobilní telefon, notebook, displej, ultrabook, smartphone, mobil, PC, obrazovka počítače, monitor, tablet, phablet a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), Linux Ubuntu, Chrome OS, Windows Server 2012, Windows 7, SUSE Linux, Windows 2000, macOS, Mac, Windows XP, Android. Wallpapery na tablet z kategorií sportovní wallpapery, free wallpapers, širokoúhlé Full HD widescreen, ptáci, fantasy, zvířata, vesmír, kosmos, 3D a digitalní abstraktní tapety, fraktály, oceán, moře, pláže, Rally, závody aut, sportovní a závodní auta, hmyz a pavouci, tenisté a tenistky, nature - příroda, Formule 1, motorky, armáda, válka, zbraně. Dostupné velikosti jsou 1600x1200, 1280x720, 2160x3840, 1536x2048, 1152x1920, 1024x768, 800x1280, 1600x900, 768x1024, 1280x854, 3200x1200, širokoúhlé 1366x768, Full HD 1080x1920, 1440x960, 1600x2560, 1366x768 atd.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Doporučené odkazy pro děti, studenty i dospělé

Městské a obecní prapory obcí ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Městské a obecní prapory obcí ČR. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj apod.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: politici, státní správa, mytologie, sport, fikce a fantasy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, hanlivé až sprosté přezdívky, osobnosti, herectví, herci a herečky, záliby, nadpřirozené osoby, politika, žurnalisté a novináři, zločin a právo, lékařství, vlastnosti, psychologie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, umělci, panovníci, prezidenti, králové a círaři, věda, profese a zaměstnání, historie, podnikání a podnikatelé atd.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Klíčová slova: Městské a obecní prapory obcí ČR, Pozadí na PC ke stažení, Staré hry online, Blahopřání k MDŽ, Hry pro nejmenší online, počítače, Dopravní značení, Přání k narození dítěte, Stručný encyklopedický slovník, doporučujeme, Seznam přípon a koncovek souborů, Biografie slavných osobností

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako Velikonoce, velikonoční kliparty, halloween, symboly, zvířata, auta, dopravní prostředky, mapy, sport, náboženství, hudba, nápoje, jídlo a nápoje, ptáci, smajlíci a emotikony, rostliny, osobnosti a lidé, hmyz, přístroje, láska, Vánoce a Advent, stavby, věda, zelenina atd.

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako přístroje, jídlo a nápoje, láska, nápoje, zvířata, ptáci, sport, hudba, stavby, Velikonoce, velikonoční kliparty, muži, osobnosti a lidé, Vánoce a Advent, květiny, halloween, smajlíci a emotikony, mapy, věda, auta, nástroje a přístroje, dopravní prostředky, náboženství, ženy a dívky atd.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Naleznete zde testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Internet, síť pro děti, studenty i dospělé

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Vtípky, ftipy, frky, fóry, vtipné texty, vtipy

Potřebujete se naladit? Vtípky, ftipy, frky, fóry, vtipné texty, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O důchodcích, O Němcích, Vtipy o doktorech, Vtipy o Bohu, Vtipné hádanky, Frky ze života, O ekonomech, O zvířátkách, O Windows, O Somálcích, O Slovácích, Vtipy o policajtech, Frky o tchýních, O gayích a homosexuálech, O ženách, Vtipy o Pepíčkovi, O Chucku Norrisovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O manželství, O škole, Vtipy o cikánech apod.

Klíčová slova: zdroje informací, Životopisy osobností, školství, United States, pro děti, volný čas, Superhry a hry online zdarma, Jmenovka na vánoční dárky zdarma ke stažení a vytištění, hyperlinky, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, linky

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako Velikonoce, velikonoční kliparty, halloween, symboly, zvířata, auta, dopravní prostředky, mapy, sport, náboženství, hudba, nápoje, jídlo a nápoje, ptáci, smajlíci a emotikony, rostliny, osobnosti a lidé, hmyz, přístroje, láska, Vánoce a Advent, stavby, věda, zelenina atd.

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako přístroje, jídlo a nápoje, láska, nápoje, zvířata, ptáci, sport, hudba, stavby, Velikonoce, velikonoční kliparty, muži, osobnosti a lidé, Vánoce a Advent, květiny, halloween, smajlíci a emotikony, mapy, věda, auta, nástroje a přístroje, dopravní prostředky, náboženství, ženy a dívky atd.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Naleznete zde testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst atd.

World wide web, internet pro děti, studenty i dospělé

Online web Hry zdarma bez registrace

Zapařte si online web Hry zdarma bez registrace . V této rozsáhlé kolekci naleznete Logické, Střílečky, Sportovní, Karetní, Bojové online gamesy, Klasické, Závodní, Pro dívky, Stolní hry a deskovky, Vánoční online hry, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Velikonoční hry, Oddechové, Strategie a podobně.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Full HD tapety ke stažení - obrázky na PC ke stažení

Také doporučujeme: Full HD tapety ke stažení. lze použít v ultrabook, mobilní telefon, PC, počítač, tablet, monitor, obrazovka počítače, notebook, phablet, mobil, smartphone a pro operační systémy Windows Me, Linux Xubuntu, OSX, Mac, Windows 7, Lubuntu, Linux Mint, Windows NT, Java ME, Windows 98, Windows 2000. Tapety na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako auta, Velikonoce - velikonoční tapety, moře, oceány, pláže, letadla, zvířata, voda a bubliny, noční města, Roztomilá zvířátka, příroda, krajina, wallpapery, motorky, motocykly, hry a herní wallpapery, květiny, kytky, hudební tapety, vojenské Army tapety a zbraně, budovy a stavby, psi a štěňátka, rostliny, operační systémy, Windows, adventní a vánoční tapety. Vyberte si rozměr z 1366x1024, 854x480, 2160x3840, 412x846, 1280x1024, 1280x960, 1440x960, 800x1280, 393x786, 800x600, 375x667, 1200x1920, 1920x1440, 360x640, 1536x2560, 1920x1200 atd.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Klíčová slova: zadarmo, Přehled souborových přípon, odkaz, kuriozity, V, Vánoce symbol klidu, míru a pohody, Vánoční magazín, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, pro dospělé, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, odkazy, internetové stránky, Wallpapers na plochu,

Jeden fór na závěr. Vtip Američan se baví s Čechem: Rozhovor Američana s Čechem: In the USA we have: Bill Clinton, Stevie Wonder, Bob Hope, Johny Cash.... In the Czech Republic we have Paroubek - no wonder, no hope, no cash.

Další odkazy:

Naše tipy
Přáníčka a obrázky k svátku
Doporučené odkazy
Obrázky k jmeninám, přáníčka k svátku
Tipy na zajímavé weby
Vánoční dekorace
Zajímavé internetové odkazy
Zlatan Ibrahimović
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.