Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dědeček, Muži nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dědeček zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Dědeček. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Dědeček nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dědeček zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Klipart Dědeček ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

640x1600
512x1280
320x800
200x500
64x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 898 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: pnx

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Dědeček se nachází v sekci Vektorové obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Ředkvička ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Duch zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Činely ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Dědeček, obrázek, download, grafika, cliparts, klipart, ke stažení, Muži, free, Dědeček, ilustrace, kliparty, zdarma, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: corelDraw, časopis, textové dokumenty, dokumenty, kalendář, Instagram, blog, openOffice, inkscape, referáty, prezentace, fotokniha, web, seminární práce, Facebook

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Šaháda ke stáhnutí, ilustrace Liška zdarma nebo vektor Valentýnka ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.