Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dědeček, Muži nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dědeček zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Dědeček. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Dědeček nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dědeček zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dědeček ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

640x1600
512x1280
320x800
200x500
64x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 898 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: pnx

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Dědeček patří do sekce Ilustrační kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Muktada Sadr zdarma Podívejte se i na vektor Znamení panna ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Policistka ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ilustrace, Dědeček, klipart, ilustrační obrázek, Muži, Dědeček, ke stažení, vektorový obrázek, vektor, obrázek, grafika, kliparty, download, free

Doporučené použití klipartu: blog, webové stránky, profilovka, škola, kalendář, textové dokumenty, fotokniha, dokument, PowerPoint, pozvánky, seminární práce, Facebook, Twitter, články, plakát

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Ptáček zdarma, obrázek Cuketa ke stažení nebo klipart Kytka ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.