Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dědeček, Muži nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dědeček zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Dědeček. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Dědeček nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dědeček zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dědeček ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

640x1600
512x1280
320x800
200x500
64x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 6 898 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: pnx

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Dědeček je v sekci Obrázky muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Opice ke stažení Podívejte se i na obrázek Krabice mléka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Ozdoba se stromky zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, free, Dědeček, vektor, Dědeček, ke stáhnutí, obrázek, Muži, grafika, vektorový obrázek, download, ilustrační obrázek, kliparty, klipart, ilustrace

Doporučené použití klipartu: web, škola, památník, seminární práce, avatar, plakát, corelDraw, kalendář, webové stránky, Pinterest, openOffice, Facebook, Instagram, referáty, profil

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Vánoční perníček ke stažení, klipart Čokoláda ke stáhnutí nebo ilustrace Molekula vody zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.