Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Disketa, Ostatní nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Disketa zdarma ke stažení

Disketa je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vektorová ilustrace Disketa je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Disketa zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Klipart Disketa ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1590x1600
1272x1280
795x800
497x500
159x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 6 332 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Disketa se nachází v kategorii Ilustrační kliparty ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Třešeň ke stažení Podívejte se i na klipart Záchranka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Hruškovice zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, download, ke stažení, free, kliparty, ke stáhnutí, klipart, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, Disketa, cliparts, Disketa, ilustrace

Doporučené použití klipartu: office, inkscape, textové dokumenty, web, PowerPoint, blog, avatar, články, dokumenty, word, webové stránky

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Notebook ke stažení, ilustrace Růžičky ke stáhnutí nebo vektor Molekula kofeinu zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.