Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační Vektorová Grafika nejen do dokumentů zadarmo ke stažení

Zajímavé odkazy, zábava, důležité informace

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Motta, hlášky, úsloví, rčení, bonmoty, myšlenky, výroky

Slavné citáty, Motta, hlášky, úsloví, rčení, bonmoty, myšlenky, výroky, . Mj. na webu naleznete hlášky o alkoholu, citáty o životě, přísloví o naději, moudra o dětech, citáty o bohatství, citáty o penězích, citáty o smrti, citáty o lásce, citáty o lži, citáty o dobru, citáty o kráse, citáty o neštěstí, citáty o zlu, citáty o nenávisti, citáty o smutku, citáty o člověku, citáty o rozumu, citáty o svobodě, citáty o bohu, citáty o štěstí od různých známých osobností.

Adventní magazín - online vánoční webzine

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční stromeček, vánoční dekorace, materiály ke stažení, vánoční filmy, adventní všehochuť, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, vánoční dárky, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Santa, Stromeček, Sněhulák, Papírový vánoční stromek, Text, Pokrmy, Křesťanství, Anděl, Strom, Koleda, Řetězy, Slámový adventní věnec, Rostliny, Vánoční světýlka, Píseň, Zdraví, Vánoční filmy, Vánoční hvězda, Dia, Drážďany, Atmosféra, Adventní kalendář, Košíčky, Ježíšek, Adventní neděle, Vánoční punč, bezlepkové cukroví, Vánoční kaktus, Svíčky, Jesličky, Blahopřání apod.

Informace, zábava, důležité informace

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Klíčová slova: Americké federální vlajky, pro děti, M, počítače, Rose McGowan, Online hry zdarma, webovky, info, Tipy na vánoční dárky, humor, volný čas, zeměpis, Online zeměpisné testy zdarma

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako sport, latina, různé, příroda, zkratky, věda, psychologie, chemie, nástroje, ekonomie a ekonomika, jídlo, fyzika, software, rostliny, matematika, technika, materiály, kultura, politika, lékařství a medicína, zločin a právo, internet, cestování, filozofie atd.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Internet, síť, zábava, důležité informace

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Online zeměpisné testy zdarma

Vyzkoušejte online zeměpisné testy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Keywords:Online životopisy, biografie, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, zdarma, internetové stránky, Jak má probíhat Štědrý večer?, školství, PC pozadí pro Windows, zábava, Přáníčka k svátku, Nejhranější online hry zdarma, doporučujeme, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Online životopisy, biografie - biografie známých osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom se podívejte Online životopisy, biografie. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako herci a herečky, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci, novináři a žurnalisté atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Hejtmani, Romantismus, Trenérka, Vrah, Podnikatel, Miliardáři, Trest smrti, Slováci, Český slavík, Architekt, Slovák, Císař, Rock ‚n‘ Roll, Nobelova cena, Scénárista, Zavražděn, Ministr, Prezident, Žhavé výstřely, Hejtman, Režisér, Malíř, Ministr zahraničí, Husité, Ministři, HIV pozitivní, Spisovatel, Dabérka, Maršál, Mim, Slovenští prezidenti, Válka, Pop, Podnikatelé, Angličané, Protektorát apod.

Super online kvízy

Běžte na super online kvízy. Mj. na webu naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Doporučené odkazy, zábava, důležité informace

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma atd.

Vtípky, vtipné texty, černý humor, vtipy, kameňáky, fórky

Chcete se pobavit? Vtípky, vtipné texty, černý humor, vtipy, kameňáky, fórky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií poslední věty před smrtí, frky o zvířatech, černý humor, vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, anekdoty o politice, vtipné básničky, vtipné citáty, židovské anekdoty, kameňáky, murphyho zákony, vtipy o facebooku, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky apod.

Klíčová slova: V, Vlajky států a zemí světa, zadarmo, Vánoční svícen, Slovník pojmů Co je to?, zdroje informací, K, Vánoční svíčky, webové stránky, PC pozadí pro Windows, Přehled formátů souborů, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

World wide web, internet, zábava, důležité informace

Prapory všech zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Prapory všech zemí světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, země jižní Asie, země Afriky, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, země střední Asie, státy Blízkého východu, země východní Asie, státy Střední Ameriky apod.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Naleznete zde online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, cizí jazyky, online IQ testy zdarma atd.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, zahraniční značky, vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení apod.

Kameňáky, vtípky, vtipné texty, fóry, ftipy, černý humor

Zkuste vypnout! Kameňáky, vtípky, vtipné texty, fóry, ftipy, černý humor. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: poslední věty před smrtí, fóry o homosexuálech, frky o zvířatech, murphyho zákony, vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, vtipy o metanolu, židovské anekdoty, vtipné básničky, vtipné hádanky, černý humor, anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o facebooku apod.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Klíčová slova: Přehled formátů souborů, Online testy zdarma bez registrace, Dopravní značení, Real Madryt CF, hyperlinky, Nejlepší školní testy a kvízy, Slovník pojmů Co je to?, Ježíšek, Adventní magazín, cestování, Přehled vlajek USA

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Síť, zábava, důležité informace

Přehled vlajek USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Přehled vlajek USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Kentucky, Washington, Texas, Mississippi, Missouri, Montana, Arizona, Rhode Island, New Hampshire, Západní Virginie, Jižní Dakota, Jižní Karolína, Connecticut, Maryland, Maine, Illinois, Nevada, Ohio, Louisiana, Florida, Havaj, New York, Alabama, Georgie, Virginie, Utah atd.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako nápoje, osobnosti a lidé, sport, dopravní prostředky, zvířata, hmyz, květiny, smajlíci a emotikony, symboly, nástroje a přístroje, zelenina, ženy a dívky, ovoce, věda, hudba, Vánoce a Advent, halloween, ptáci, rostliny, přístroje, stavby, náboženství, auta atd.

Biografie známých osobností - Životopisy slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Biografie známých osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Němci, Atentát, Komunisté, Československo, Manýrismus, Diplomat, Zpěvačky, Vůdce, První republika, Hudebnice, Básník, Slováci, Rakousko-Uhersko, Textařka, Zlatý slavík, Dabérka, Kladno, Nežijící, Hokejisté, Novinář, Režisér, Nobelova cena, Faraon, Skladatel, Zavražděn, Zpěvačka, Básníci, Prezident, Státník, Hokej, Závodník, New Jersey Devils, Avangard Omsk, ČSSD, NHL, Zpěvák apod.

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Klíčová slova: Pozadí na plochu počítače, Dopravní značení, multimédia, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, odkazy, Vlajka Dominikánské republiky, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Pozadí na PC zdarma ke stažení, Prapory všech zemí světa, M, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, URL, Elisha Cuthbert,

Jeden fór na závěr. Vtip Bouřka: Sakra bouřka, pojď schováme se pod ten smrk …

Další odkazy:

Naše tipy
Vánoční stromek
Doporučené odkazy
Zamilované sms vzkazy
Zajímavé internetové odkazy
Přání k svátku podle jmen, Gratulace k jmeninám
Tipy na zajímavé weby
Chelsea Football Club
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.