Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační Vektorová Grafika nejen do dokumentů zadarmo ke stažení

Zajímavé odkazy, informace, cestování, volný čas

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, rakouských zemí, regionů Francie, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa atd.

Kliparty pro Office

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro Office. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako symboly, auta, láska, ptáci, ovoce, stavby, dopravní prostředky, smajlíci a emotikony, hudba, zvířata, hmyz, Vánoce a Advent, nápoje, muži, nástroje a přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty, ženy a dívky, náboženství, zelenina, přístroje, halloween, rostliny, květiny atd.

Přehled vlajek USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Přehled vlajek USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako New Jersey, Colorado, Severní Karolína, Alabama, Kalifornie, Mississippi, Tennessee, Louisiana, Arkansas, Rhode Island, Nebraska, Kansas, Nevada, New Hampshire, Missouri, Jižní Karolína, Ohio, Wisconsin, Aljaška, Illinois, Massachusetts, Washington, Jižní Dakota, Idaho, Georgie, Florida atd.

Síť, informace, cestování, volný čas

Kameňáky, vtipy, fórky, ftipy, vtípky, anekdoty

Zkuste vypnout! Kameňáky, vtipy, fórky, ftipy, vtípky, anekdoty. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako černý humor, fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, vtipy o metanolu, vtipy o facebooku, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, vtipné citáty, murphyho zákony, frky o zvířatech, vtipné básničky apod.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Zahrajte si hry pro nejmenší děti online zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Adventury, Auta a závodní, Deskovky, online html5 hry, Oddechové hry, Hry s koňmi, Adventní, vánoční hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Akční gamesky, Karetní hry - solitaire, Logické hry, Omalovánky, Skákací a hopsací gamesky, Sportovní gamesy, Vzdělávací a výukové hry, Farmářské hry, Arkády a plošinovky, Vaření a smažení, Letecké simulátory, Hannah Montana, Puzzle a skládačky apod.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Klíčová slova: Wallpapers na PC, internet, zajímavosti, Dopravní značky, Obrázky na plochu stavby, doporučujeme, kuriozity, cestování, Vánoční cukroví tradičně i nově, školství, linky, Ilustrační obrázky, zdroje informací

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Wallpapers na PC - obrázky na PC zdarma ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Wallpapers na PC. vhodné pro notebook, mobilní telefon, PC, smartphone, počítač, ultrabook, monitor, phablet, displej, tablet, mobil a pro operační systémy Chrome OS, Windows 95, Windows 98, Lubuntu, BlackBerry OS, Windows Server 2012, Windows NT, SUSE Linux, OSX, Windows 10 Mobile, Mac. Počítačové tapety pro Windows jsou rozdělené kategorií: operační systémy, Windows, vojenské Army tapety a zbraně, auta, Velikonoce - velikonoční tapety, psi a štěňátka, hudební tapety, noční města, Roztomilá zvířátka, příroda, krajina, jídlo a nápoje, budovy a stavby, moře, oceány, pláže, hry a herní wallpapery, voda a bubliny, rostliny, 3D a Abstraktní, sportovní pozadí, dopravní prostředky, květiny, kytky, letadla. Dostupná rozlišení jsou 768x1024, 1280x768, HD 1280x720, 1152x768, 750x1334, 1024x768, 800x1280, 1920x1200, 1440x900, 375x667, 854x480, 360x760, 2048x1080, 2560x2048, 2048x1536, 1152x864 atd.

World wide web, internet, informace, cestování, volný čas

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Keywords:Seznam souborových přípon, info, volný čas, URL, Panamská vlajka, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Dopravní značení, Online testy zdarma bez registrace, Iceland, Kliparty pro Office, Vánoční magazín, Super online hry zdarma

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Doporučené odkazy, informace, cestování, volný čas

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Klíčová slova: hyperlinky, Přehled vlajek USA, Slovník pojmů Co je to?, Gratulace a přání, webovky, Nejlepší online hry zdarma, webové stránky, Vtipy, odkazy, Seznam vlajek amerických států, výukové pomůcky, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Životopisy slavných osobností - biografie známých osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Životopisy slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako režiséři a scénáristé, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, zločinci a vrazi, významné osobnosti, zpěváci a zpěvačky, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, umělci a umělkyně, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Ministr zahraničí, Gymnasté, Životopis, Zpěvák, Češi, Lord, AIDS, Rock ‚n‘ Roll, Normalizace, Brno, Císař, Olympijský vítěz, New York Rangers, Washington Capitals, Obchodník, Sebevražda, Hudba, Olympiáda, Prezidenti, Vrah, Právník, Avangard Omsk, Komunista, Závodník, Archivář, Scénárista, Romantismus, Prezidenti USA, Spisovatel, KSČ, New Jersey Devils, Exilový prezident, Mluvčí, Masový vrah, Nežijící, Sochař apod.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Internet, síť, informace, cestování, volný čas

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Online životopisy, biografie slavných osobností - Životopisy osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak se podívejte Online životopisy, biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, významné osobnosti, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně, herci a herečky, zpěváci a zpěvačky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Královna, Textařka, Američané, Gymnasté, Křesťanství, Zpěvačka, Prezidenti USA, Orlík, Romantismus, Pop, Starověký Egypt, ČSSD, Country, Rakušan, Češi, AIDS, Komunista, Pedagog, Olympijský vítěz, Dallas Stars, Sochař, Masový vrah, Čeští králové, Hejtman, Skladatel, Básník, Spisovatel, Podnikatel, Svatý, Francie, Francouz, Hudba, Normalizace, Florida Panthers, Překladatel, Žijící apod.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Klíčová slova: Nejhranější online hry zdarma, zábava, Přehled státních vlajek států světa, Santa Claus jako symbol amerických Vánoc, zeměpis, F, F, Přáníčka k svátku, vtipné texty k jmeninám, Přehled formátů souborů, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, počítače

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Životopisy slavných osobností - biografie známých osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Životopisy slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako režiséři a scénáristé, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, zločinci a vrazi, významné osobnosti, zpěváci a zpěvačky, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, umělci a umělkyně, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Ministr zahraničí, Gymnasté, Životopis, Zpěvák, Češi, Lord, AIDS, Rock ‚n‘ Roll, Normalizace, Brno, Císař, Olympijský vítěz, New York Rangers, Washington Capitals, Obchodník, Sebevražda, Hudba, Olympiáda, Prezidenti, Vrah, Právník, Avangard Omsk, Komunista, Závodník, Archivář, Scénárista, Romantismus, Prezidenti USA, Spisovatel, KSČ, New Jersey Devils, Exilový prezident, Mluvčí, Masový vrah, Nežijící, Sochař apod.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Informace, informace, cestování, volný čas

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, zahraniční značky apod.

PC tapety pro Windows - full HD pozadí na PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste PC tapety pro Windows. lze použít v PC, displej, notebook, phablet, smartphone, počítač, obrazovka počítače, monitor, mobil, mobilní telefon, ultrabook a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), macOS, Red Hat Linux, FreeBSD, Chrome OS, Windows NT, Slackware, Windows Me, Windows 7, Java ME, BlackBerry OS. Pozadí na PC zdarma ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vojenské Army tapety a zbraně, moře, oceány, pláže, dopravní prostředky, příroda, krajina, wallpapery, letadla, noční města, psi a štěňátka, voda a bubliny, hudební tapety, 3D a Abstraktní, Velikonoce - velikonoční tapety, sportovní pozadí, auta, květiny, kytky, Roztomilá zvířátka, adventní a vánoční tapety, jídlo a nápoje, rostliny, hry a herní wallpapery. Mnoho verzí a velikostí jako 2048x1536, 375x812, 1024x600, 412x846, 1536x2560, 854x480, 1024x768, 1440x900, 360x760, HD 1280x720, hi res 2560x1920, 1920x1080 Full HD, 1280x1024, 1152x864, 1920x1200, 1152x1920 atd.

Fórky, vtípky, kameňáky, frky, černý humor, fóry

Chcete se pobavit? Fórky, vtípky, kameňáky, frky, černý humor, fóry. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako fóry nejen o českém hokeji, černý humor, vtipné básničky, fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, židovské anekdoty, vtipné citáty, kameňáky, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, vtipné hádanky, vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí, murphyho zákony apod.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Vlajky zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky zemí světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, Antarktidy, země Afriky, evropské země a státy, státy Blízkého východu, země východní Asie apod.

Klíčová slova: zadarmo, Životopisy slavných osobností, B, K, multimédia, Omalovánky k vytisknutí, pro dospělé, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Online životopisy, biografie slavných osobností, Slovník pojmů Co je to?, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, Grunge hudební rockový styl,

Jeden fór na závěr. Vtip Drsné odmítnutí: Dostaneš to jen přes mojí mrtvolu.

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Armenia
Doporučené odkazy
Lucy Liu
Zajímavé internetové odkazy
Vánoční tapety na plochu
Naše tipy
Fernando Torres
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.