Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Smajlíci sada, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Smajlíci sada zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Smajlíci sada. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Smajlíci sada. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Smajlíci sada? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlíci sada zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Smajlíci sada ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1028x1600
822x1280
514x800
321x500
102x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 130 696 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Smajlíci sada je v kategorii Ilustrační obrázky smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Togo ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Bělorusko zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Telefon ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, vektor, Smajlíci, grafika, free, cliparts, kliparty, Smajlíci sada, ke stáhnutí, vektorový obrázek, download, ilustrace, obrázek, zdarma, klipart

Doporučené použití klipartu: památník, dokument, Pinterest, časopis, web, corelDraw, seminární práce, Facebook, textové dokumenty, referáty, avatar, prezentace, PowerPoint, word, kalendář

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Vlkodlak ke stáhnutí, klipart Lilek zdarma nebo ilustrace Uzavřená Eppendorfova zkumavka ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.