Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Housle, Hudba nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Housle zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Housle. Obrázek Housle je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Housle zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Housle ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

941x1600
753x1280
471x800
294x500
94x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 115 741 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gnokii

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Housle se nachází v kategorii Obrázky hudba ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Blondýna za volantem ke stažení Podívejte se i na vektor Mojito ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Porsche 911 zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, kliparty, obrázek, Hudba, ilustrace, free, klipart, zdarma, ke stáhnutí, grafika, vektor, ilustrační obrázek, Housle, ke stažení, Housle

Doporučené použití klipartu: profil, PowerPoint, word, škola, openOffice, blog, Instagram, Facebook, profilovka, avatar, fotokniha, office, webové stránky, textové dokumenty, referáty

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Thomas Alva Edison ke stažení, obrázek Hlávkový salát ke stáhnutí nebo klipart Modlení zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.