Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Housle, Hudba nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Housle zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Housle. Obrázek Housle je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Housle zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Klipart Housle ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

941x1600
753x1280
471x800
294x500
94x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 115 741 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: gnokii

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Housle patří do sekce Vektorové kliparty hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Svlačec zdarma Podívejte se i na klipart Raketoplán ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Mrkev ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, zdarma, ke stažení, vektor, free, klipart, ke stáhnutí, cliparts, Housle, Hudba, ilustrace, vektorový obrázek, grafika

Doporučené použití klipartu: Pinterest, openOffice, Twitter, office, web, corelDraw, avatar, dokument, blog, škola, fotokniha

Mezi hezké kresby patří i klipart Děti zdarma, ilustrace Bonbon ke stažení nebo vektor Zaoceánský parník ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.