Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart DDT, Věda pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart DDT zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - DDT. Kreslená ilustrace DDT je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart DDT zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart DDT ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x969
1280x775
800x484
500x303
160x97

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 299 405 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek DDT je v kategorii Kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Lotos ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Šipka zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Kuřák ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, download, kliparty, ilustrační obrázek, grafika, ke stažení, obrázek, vektor, cliparts, Věda, free, vektorový obrázek, ilustrace, klipart, DDT

Doporučené použití klipartu: office, inkscape, word, dokument, seminární práce, pozvánky, články, referáty, web, openOffice, corelDraw, Pinterest, časopis, prezentace, škola

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Kostka ledu ke stáhnutí, klipart Zlaté prsteny zdarma nebo ilustrace Informace ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.