Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Brouk, Hmyz pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Brouk zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Brouk. Klipart Brouk je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brouk zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Brouk ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1378x1600
1102x1280
800x929
430x500
137x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 101 112 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: unknown / jbruce

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Brouk je v kategorii Obrázky, kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Tiskárna zdarma Podívejte se i na obrázek Čokoládový dárek ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Znak panna ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, klipart, Brouk, download, ke stažení, zdarma, vektor, ilustrační obrázek, Brouk, free, ke stáhnutí, obrázek, Hmyz, cliparts, grafika

Doporučené použití klipartu: památník, profilovka, fotokniha, plakát, dokumenty, inkscape, časopis, blog, web, PowerPoint, office, corelDraw, pozvánky, kalendář, avatar

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Šálek zdarma, klipart Velikonoční vajíčko ke stažení nebo ilustrace Mapa Thajska ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.