Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Brouk, Hmyz pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Brouk zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Brouk. Klipart Brouk je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brouk zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Obrázek Brouk ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1378x1600
1102x1280
800x929
430x500
137x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 101 112 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: unknown / jbruce

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Brouk je v kategorii Obrázky hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Vláček zdarma Podívejte se i na ilustrace Škorpion ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Lollipop ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Brouk, ke stažení, kliparty, zdarma, download, ilustrace, ilustrační obrázek, klipart, obrázek, cliparts, grafika, Brouk, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: plakát, web, word, office, články, Twitter, inkscape, profilovka, pozvánky, škola, dokument

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Mapa Slovenska zdarma, vektor Jin a Jang ke stažení nebo obrázek Brainstorming ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.