Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Brouk, Hmyz pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Brouk zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Brouk. Klipart Brouk je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brouk zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Brouk ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1378x1600
1102x1280
800x929
430x500
137x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 101 112 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: unknown / jbruce

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Brouk se nachází v sekci Ilustrační obrázky hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Dědeček ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Pastinák zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Krab ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, zdarma, Brouk, Brouk, kliparty, ke stáhnutí, Hmyz, grafika, download, ilustrace, free, obrázek, cliparts, vektor, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: web, office, kalendář, plakát, word, seminární práce, webové stránky, Facebook, referáty, Twitter, Instagram, inkscape, profilovka, články, textové dokumenty

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Gejša hudebnice ke stáhnutí, obrázek Indie zdarma nebo klipart Vánoce ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.