Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Důchodce, Muži do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Důchodce zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Důchodce. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Důchodce zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Klipart Důchodce ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
565x800
353x500
113x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 38 433 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: 3Dline

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Důchodce patří do sekce Obrázky, kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Miluji hudbu zdarma Podívejte se i na klipart Slečna ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Email ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Důchodce, cliparts, download, ke stáhnutí, obrázek, ilustrace, Důchodce, kliparty, vektorový obrázek, klipart, ke stažení, free, ilustrační obrázek, Muži, vektor

Doporučené použití klipartu: dokument, blog, časopis, seminární práce, PowerPoint, kalendář, prezentace, škola, inkscape, webové stránky, openOffice, Twitter, profilovka, plakát, word

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Valentýnská svíčka zdarma, ilustrace Vitamín B3 ke stažení nebo vektor Zelené vajíčko ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.