Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Důchodce, Muži do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Důchodce zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Důchodce. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Důchodce zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Obrázek Důchodce ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
565x800
353x500
113x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 38 433 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: 3Dline

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Důchodce je v sekci Kliparty muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zákaz drog ke stažení Podívejte se i na ilustrace Kostka ledu ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Žlutý smajlík zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, cliparts, Muži, kliparty, free, klipart, vektor, ke stažení, Důchodce, download, ke stáhnutí, zdarma, Důchodce, grafika, obrázek

Doporučené použití klipartu: články, profilovka, prezentace, seminární práce, Facebook, PowerPoint, word, Twitter, avatar, památník, dokument, textové dokumenty, fotokniha, blog, corelDraw

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace DVD přehrávač ke stažení, vektor Ibišek ke stáhnutí nebo obrázek Martini zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.