Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Důchodce, Muži do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Důchodce zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Důchodce. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Důchodce zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Důchodce ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
565x800
353x500
113x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 38 433 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: 3Dline

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Důchodce je v kategorii Obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Dýně Chuck Norris zdarma Podívejte se i na obrázek Pečený krocan ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Drobné kvítky ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, free, zdarma, grafika, kliparty, klipart, vektorový obrázek, Důchodce, Muži, download, ke stáhnutí, cliparts, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: corelDraw, památník, škola, avatar, dokumenty, články, office, seminární práce, dokument, referáty, word

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Zátka zdarma, klipart Ananas ke stažení nebo ilustrace Symbol míru ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.