Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kleště, Nástroje nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kleště zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Kleště. Kreslená ilustrace Kleště je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kleště zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kleště ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 30 919 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: voyeg3r

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kleště patří do sekce Ilustrační kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Ukrajina zdarma Podívejte se i na vektor Pošťák ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Ježíš Kristus ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Nástroje, vektorový obrázek, zdarma, Kleště, ke stáhnutí, grafika, kliparty, ilustrační obrázek, ilustrace, download, obrázek, Kleště, vektor, klipart, cliparts

Doporučené použití klipartu: Facebook, profil, office, kalendář, škola, seminární práce, webové stránky, časopis, referáty, dokument, word, pozvánky, profilovka, textové dokumenty, inkscape

Mezi hezké kresby patří i vektor Salvador Allende zdarma, obrázek Odpadky ke stažení nebo klipart Špagety ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.