Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Sněhulák, Vánoce nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Sněhulák zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Sněhulák. Obrázek Sněhulák je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Sněhulák? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sněhulák zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Sněhulák ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1547
1280x1238
800x774
500x484
160x155

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 63 135 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: TheresaKnott

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Sněhulák je v kategorii Obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Ovocný salát ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Lékařka zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Jihoafrická republika ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, Sněhulák, vektorový obrázek, cliparts, free, Sněhulák, zdarma, ke stažení, ke stáhnutí, klipart, obrázek, kliparty, grafika, download, ilustrace

Doporučené použití klipartu: dokumenty, škola, pozvánky, kalendář, profil, prezentace, avatar, památník, plakát, články, blog, office, textové dokumenty, Pinterest, web

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Bitcoin ke stáhnutí, klipart Avocado zdarma nebo ilustrace Dívka v hidžábu ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.