Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Sněhulák, Vánoce nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Sněhulák zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Sněhulák. Obrázek Sněhulák je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Sněhulák? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sněhulák zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Sněhulák ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1547
1280x1238
800x774
500x484
160x155

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 63 135 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: TheresaKnott

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Sněhulák je v sekci Vektorové obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Balón ke stažení Podívejte se i na ilustrace Kytara ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Snéženka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ke stažení, download, Vánoce, free, ke stáhnutí, obrázek, kliparty, Sněhulák, vektor, zdarma, cliparts, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: referáty, web, dokument, inkscape, PowerPoint, Facebook, avatar, textové dokumenty, webové stránky, openOffice, word

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Absinth ke stažení, vektor Přilba ke stáhnutí nebo obrázek Kaštan zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.