Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Smrtka, Halloween do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Smrtka zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Smrtka. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Smrtka nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Smrtka? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smrtka zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Obrázek Smrtka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1567x1600
1253x1280
783x800
489x500
157x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 839 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Peter Brough

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Smrtka je v kategorii Ilustrační kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Štír zdarma Podívejte se i na ilustrace Ředkve ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Vánoční pudink ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, vektorový obrázek, Smrtka, zdarma, ke stažení, download, ilustrace, Halloween, ilustrační obrázek, cliparts, klipart, obrázek, ke stáhnutí, Smrtka, free

Doporučené použití klipartu: referáty, profil, časopis, plakát, office, web, Instagram, památník, inkscape, seminární práce, profilovka, Twitter, články, Facebook, pozvánky

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Zvuk zdarma, vektor Harry Truman ke stažení nebo obrázek Edward Snowden ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách