Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Smrtka, Halloween do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Smrtka zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Smrtka. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Smrtka nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Smrtka? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smrtka zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Klipart Smrtka ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1567x1600
1253x1280
783x800
489x500
157x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 839 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Peter Brough

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Smrtka se nachází v sekci Vektorové kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Fidel Castro ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Těhulky zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Telefon ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, kliparty, download, Halloween, ke stáhnutí, klipart, Smrtka, ilustrace, free, vektor, zdarma, ilustrační obrázek, cliparts, ke stažení, Smrtka

Doporučené použití klipartu: profil, word, textové dokumenty, inkscape, Facebook, seminární práce, webové stránky, fotokniha, kalendář, profilovka, škola, dokument, avatar, corelDraw, office

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Chřestýš ke stáhnutí, ilustrace Ethereum zdarma nebo vektor Drápy ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách