Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační Vektorová Grafika nejen do dokumentů zadarmo ke stažení

Tipy na zajímavé weby pro děti i dospělé

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Jihočeský kraj apod.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Nejhranější hry online

Zkuste nejhranější hry online . Mj. na webu naleznete Skákací a hopsací gamesky, Karetní hry - solitaire, Akční gamesky, Hannah Montana, Omalovánky, Adventní, vánoční hry, Letecké simulátory, online html5 hry, Oddechové hry, Logické hry, Vaření a smažení, Barbie hry, Hry s koňmi, Vzdělávací a výukové hry, Auta a závodní, Deskovky, Oblíkačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Farmářské hry, Strategické onlinovky, Adventury apod.

Doporučené odkazy pro děti i dospělé

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií herectví, herci a herečky, věda, historie, křesťanství, zločin a právo, poruchy, lékařství, hanlivé až sprosté přezdívky, politici, národnost, záliby, sport, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, umělci, politika, rodinné vztahy, státní správa, podnikání a podnikatelé, filozofie, fikce a fantasy, psychologie, mytologie, profese a zaměstnání, přezdívky atd.

Hry pro kluky

Zahrajte si hry pro kluky. Mj. na webu naleznete Akční hry, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Logické, Závodní moto hry, Sportovní, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Klíčová slova: Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, pro děti, školství, internetové stránky, Obrázek Laborantka, zdarma, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Onlinovky zdarma, Tipy na adventní zájezdy na vánoční trhy a jarmarky, Webové online hry zdarma, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Hry pro kluky

Wallpapery do mobilu - wallpapery na PC ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Wallpapery do mobilu. jsou vhodná pro tablet, smartphone, obrazovka počítače, ultrabook, mobilní telefon, mobil, notebook, phablet, displej, monitor, počítač a pro operační systémy SUSE Linux, Windows 10 Mobile, Java ME, Linux Fedora, Microsoft Windows 8, Linux Mint, FreeBSD, Apple iOS (iPhone), Lubuntu, Windows 98, Windows 10. Wallpapery na tablet jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako 3D a digitalní abstraktní tapety, motorky, armáda, válka, zbraně, fraktály, zvířata, velkoměsta a noční život, free wallpapers, sportovní a závodní auta, nature - příroda, květiny, vesmír, kosmos, Rally, závody aut, flóra, stromy, fantasy, ptáci, Formule 1, tenisté a tenistky, širokoúhlé Full HD widescreen. Vyberte si rozměr z 1280x960, 1366x1024, 1680x1050, 2160x3840, 1600x900, 1080x1920, 1600x1200, 1200x1920, 1024x600, 1280x768, 3200x1200, 1280x854, 1920x1080, 1152x864, 1280x800, 2048x1536 atd.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Myšlenky, aforismy, přísloví, moudrosti, rčení, výroky, úsloví

Citáty slavných, Myšlenky, aforismy, přísloví, moudrosti, rčení, výroky, úsloví, z kategorií citáty o bohu, citáty o nenávisti, citáty o neštěstí, citáty o smrti, hlášky o alkoholu, citáty o zlu, citáty o víře, citáty o lži, citáty o rozumu, citáty o štěstí, citáty o svobodě, citáty o penězích, citáty o dobru, citáty o kráse, citáty o odvaze, citáty o manželství, citáty o ženách, citáty o zdraví, citáty o bohatství, přísloví o naději od různých známých osobností.

Informace pro děti i dospělé

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Keywords:Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, V, Vlajky spojených států amerických, Nejhranější hry online, Obrázky ke stažení, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Tapety na plochu PC, Dopravní značení, Vánoční přáníčka a adventní blahopřání a PF do Nového roku, cestování, Nejhranější hry online, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: krajů České republiky, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, regionů Francie, Spolkových zemí Německa atd.

Biografie slavných osobností - biografie známých osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom se podívejte Biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií herci a herečky, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, umělci a umělkyně, zpěváci a zpěvačky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Philadelphia Flyers, Dallas Stars, Prezidenti USA, Válka, Zlatý slavík, Esejista, Životopis, Sci-fi, Stoletá válka, Český slavík, Mluvčí, Boston Bruins, Olympiáda, Historik, Sebevražda, Starověký Egypt, Pop, Brno, Ital, Architekt, Vražedkyně, Diplomat, Překladatel, Básník, Poslanci, NHL, Obchodník, Sochař, Filozof, Hejtmani, Ministr zahraničí, Husité, Miliardář, HIV pozitivní, Ministři, Poslanec apod.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky regionů Francie, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky atd.

Náš tip pro děti i dospělé

Wallpapers na PC - full HD pozadí na PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Wallpapers na PC. lze použít v PC, mobilní telefon, mobil, ultrabook, phablet, notebook, monitor, počítač, obrazovka počítače, smartphone, tablet a pro operační systémy macOS, Slackware, Linux Xubuntu, Windows XP, Windows 10 Mobile, Apple iOS (iPhone), Chrome OS, Android, Microsoft Windows Vista, Windows 10, Windows 2000. Pozadí na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako dopravní prostředky, jídlo a nápoje, budovy a stavby, letadla, hudební tapety, moře, oceány, pláže, květiny, kytky, adventní a vánoční tapety, Roztomilá zvířátka, noční města, wallpapery, operační systémy, Windows, příroda, krajina, psi a štěňátka, Velikonoce - velikonoční tapety, motorky, motocykly, voda a bubliny, 3D a Abstraktní, vojenské Army tapety a zbraně, zvířata. Zvolte si z rozměrů Full HD 1080x1920, 1920x1200, 2560x2048, 375x812, 320x568, 360x760, 1680x1050, 640x480, 1440x2560, 1152x768, 1600x1200, 1800x1440, 1080x1800, 1920x1280, 412x846, 1152x864 atd.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Nejhranější hry online

Příznivcům PC her doporučujeme nejhranější hry online . Naleznete zde Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, Klasické, parkování - parkovačky, Pro dívky, Strategie, Onlinovky pro dva hráče, Vánoční online hry, Závodní, Karetní, Střílečky, Logické, Bojové online gamesy, Oddechové, Velikonoční hry a podobně.

Klíčová slova: webové stránky, Nejhranější online testy a kvízy, hyperlinky, Vánoční dekorace a doplňky, Státní vlaječky, prapory, linky, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Vánoční stromeček, volný čas, Wallpapers na PC, kuriozity, R

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Státní vlaječky, prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlaječky, prapory. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, Antarktidy, země Afriky, země východní Asie, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, země střední Asie, země jižní Asie apod.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Internet, síť pro děti i dospělé

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: vojenské hodnosti, zkratky krajů České republiky, politické strany a hnutí, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, hudební zkratky, obecné zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, úřady a ministerstva, geocaching, okresy České republiky, země EU, týmy NHL, fyzikální jednotky apod.

černý humor, fóry, vtipy, kameňáky, anekdoty, vtípky

Chcete se pobavit? černý humor, fóry, vtipy, kameňáky, anekdoty, vtípky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií vtipné citáty, vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, fóry o homosexuálech, vtipné básničky, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o metanolu, vtipné hádanky, vtipy o facebooku, židovské anekdoty, poslední věty před smrtí, murphyho zákony, frky o zvířatech, anekdoty o politice apod.

Vtípky, kameňáky, vtipy, ftipy, fóry, frky

Chcete se pobavit? Vtípky, kameňáky, vtipy, ftipy, fóry, frky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O gayích a homosexuálech, Vtípky o blondýnkách, O Slovácích, O důchodcích, Vtipy o cikánech, O Windows, Frky ze života, O Somálcích, Vtipné hádanky, O ekonomech, O mužích, Vtipy o doktorech, O Chucku Norrisovi, Frky o tchýních, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o policajtech, O škole, O ženách, O manželství, O zvířátkách, Vtipy o Pepíčkovi apod.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Vybírejte z kategorií testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, online testy a kvízy, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma atd.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Klíčová slova: Americké federální vlajky, Super online kvízy, Biografie slavných osobností, Přáníčka k svátku podle jmen, texty jmeninám, Kliparty pro dokumenty, internet, Státy a jejich prapory, Obrázky ke stažení na plochu, weby, multimédia, Biografie slavných osobností

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Státní vlaječky, prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlaječky, prapory. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, Antarktidy, země Afriky, země východní Asie, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, země střední Asie, země jižní Asie apod.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Síť pro děti i dospělé

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky, výstražné značky, zákazové dopravní značení apod.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: lékařství, národnost, státní správa, nadpřirozené osoby, hanlivé až sprosté přezdívky, sport, fikce a fantasy, osobnosti, školství, rodinné vztahy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, věda, filozofie, zločin a právo, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, politici, herectví, herci a herečky, politika, podnikání a podnikatelé, přezdívky, psychologie, mytologie, žurnalisté a novináři, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky atd.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem upravit, v čem spustit, jak vytvořit, jak konvertovat, jak exportovat, čím prohlížet, čím zobrazit, kterak editovat, jak importovat, jak převést, jak přehrát následující typy souborů: systémové soubory, dokumenty, písma, fonty, internet a web, hudební audio soubory, obrazy disků, zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, konfigurační soubory, spustitelné soubory, šablony dokumentů, grafiku apod.

Klíčová slova: zajímavosti, č, Přehled souborových přípon, Online vánoční webzine, M, Japan, Městské a obecní prapory obcí ČR, webovky, počítače, č, Wallpapery do mobilu, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Charlize Theron,

Jeden fór na závěr. Vtip Bisexuál: Víte, kdo je to bisexuál? Muž, který jde za sestřičkou a sbalí doktora.

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Jak si vybrat vánoční stromeček?
Naše tipy
Obrázek Fitness
Partnerské weby
Adventní koleda
Tipy na zajímavé weby
Štědrý večer
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.