Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační Vektorová Grafika nejen do dokumentů zadarmo ke stažení

Tipy na zajímavé weby, technika, kultura, volný čas

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Vlajky států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Massachusetts, Connecticut, Iowa, Nebraska, New Jersey, Maine, Nevada, Kalifornie, Tennessee, Louisiana, Kansas, Mississippi, Florida, Utah, Rhode Island, Ohio, Arkansas, Wyoming, Montana, Oregon, Jižní Karolína, Wisconsin, Maryland, Západní Virginie, Idaho, Virginie atd.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: měny, vysokoškolské a akademické tituly, úřady a ministerstva, země EU, zkratky krajů České republiky, fyzikální jednotky, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, okresy České republiky, politické strany a hnutí, státy usa, vojenské hodnosti, týmy NHL, obecné zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace apod.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Doporučené odkazy, technika, kultura, volný čas

Adventní magazín - vánoční web

Budou brzy Vánoce? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Potom zkuste Adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako adventní všehochuť, vánoční dárky, vánoční přání, vánoční koledy, vánoční dekorace, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, vánoční filmy, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vánoční stromeček, Vánoční stromek, Staroměstské náměstí, Vinná klobása, Vánoční koledy, Betlém, Alkoholový kalendář, Pro děti, Svíčky, Strom, Vánoční kaktus, Husarské knoflíky, Samolepky, Řetězy, Osvětlení do oken, Advent, Televize, PF, SMS, Lego, Anděl, Štóla, Přáníčko, Koleda, Striezelmarkt, Kapr, Ostrava, Křesťanství, Vánoční koule, bezlepkové cukroví, Štědrý den apod.

Full HD wallpapers na PC - pozadí na PC ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Full HD wallpapers na PC. můžete využít v mobil, displej, mobilní telefon, obrazovka počítače, monitor, notebook, smartphone, tablet, počítač, PC, phablet a pro operační systémy Windows Me, Windows 2000, Windows 95, Apple iOS (iPhone), Mac, Windows 10 Mobile, FreeBSD, Windows XP, Windows 7, Red Hat Linux, Lubuntu. Obrázky na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: ptáci, 3D a digitalní abstraktní tapety, motorky, oceán, moře, pláže, vesmír, kosmos, květiny, fraktály, nature - příroda, sportovní wallpapery, flóra, stromy, zvířata, Rally, závody aut, sportovní a závodní auta, tenisté a tenistky, armáda, válka, zbraně, free wallpapers, širokoúhlé Full HD widescreen, hmyz a pavouci. Dostupné velikosti jsou 750x1334, 2560x1600, 640x480, 2048x1536, 1440x2560, 360x760, 1680x1050, 3200x1800, 1280x960, 412x846, 1152x768, 360x640, 1080x1800, 2560x2048, 1920x1080 Full HD, 1800x1440 atd.

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako nástroje a přístroje, symboly, ptáci, nápoje, rostliny, zvířata, osobnosti a lidé, muži, Vánoce a Advent, náboženství, ovoce, láska, hmyz, stavby, přístroje, hudba, mapy, sport, smajlíci a emotikony, jídlo a nápoje, dopravní prostředky, ženy a dívky, květiny atd.

Klíčová slova: Nejhranější online hry zdarma, webovky, info, zdarma, Sportovní tapety na PC, Nejlepší wallpapery na plochu zdarma, zajímavosti, tipy, Vánoční jmenovky a samolepky na dárky ke stažení a vytištění, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, doporučujeme, Online hry zdarma, Full HD pozadí na PC

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry zdarma Vybírejte z kategorií Střílečky, Stolní hry a deskovky, Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Karetní, Oddechové, Vánoční online hry, Pro dívky, Závodní, Bojové online gamesy, Strategie, Velikonoční hry, Hry na vaření a smažení, Klasické, Logické a podobně.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Internet, síť, technika, kultura, volný čas

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Full HD pozadí na PC - wallpapers na PC ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Full HD pozadí na PC. můžete využít v phablet, monitor, ultrabook, displej, PC, mobil, smartphone, obrazovka počítače, tablet, mobilní telefon, počítač a pro operační systémy Linux Ubuntu, BlackBerry OS, Windows 10 Mobile, Windows Server 2012, Windows 98, Windows 10, Linux Xubuntu, Java ME, Lubuntu, Red Hat Linux, Linux Mint. Obrázky ke stažení z kategorií wallpapery, příroda, krajina, noční města, motorky, motocykly, Roztomilá zvířátka, sportovní pozadí, vojenské Army tapety a zbraně, budovy a stavby, dopravní prostředky, psi a štěňátka, Velikonoce - velikonoční tapety, 3D a Abstraktní, adventní a vánoční tapety, květiny, kytky, rostliny, jídlo a nápoje, hry a herní wallpapery, auta, letadla, zvířata. Zvolte si z rozměrů 1600x2560, 1080x1800, 360x720, 1680x1050, 1536x2048, 1440x2560, 360x760, 1280x960, 360x640, 1152x1920, 854x480, 640x480, širokoúhlé 1366x768, 1440x900, 800x600, 1800x1440 atd.

Keywords:Full HD wallpapers na PC, Dopravní značení, Stručný encyklopedický slovník, pro dospělé, Cristiano Ronaldo football, URL, PC pozadí pro Windows, Obrázky, kliparty, AC Milán, Online testy zdarma bez registrace, Nejlepší hry pro dívky, humor

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Fórky, vtipy, ftipy, vtípky, frky, kameňáky

Chcete se pobavit? Fórky, vtipy, ftipy, vtípky, frky, kameňáky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: frky o zvířatech, vtipy o metanolu, kameňáky, vtipy o facebooku, fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, židovské anekdoty, murphyho zákony, černý humor, poslední věty před smrtí, vtipné básničky, vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, vtipy o mužích, chlapech apod.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Informace, technika, kultura, volný čas

Online vánoční magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Tak vyzkoušejte Online vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií materiály ke stažení, adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Kameňák, Staroměstské náměstí, Adventní věnec, Písnička, Linecká kolečka, Vánoční filmy, Film, Santa Claus, Vánoční ubrusy, Vosí hnízda, Vídeňský punč, Vídeň, Osvětlení, Brambořík, K Vytištění, Tichá noc, Svíčky, Schleich, Cesmína, Sněhová vločka, Hostina, Dárky, Plocha, Samolepky, Pozadí, Tiskárna, Ohňostroj, Striezelmarkt, Betlém, Sám doma, Přáníčko apod.

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Hlavní město Praha, Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj apod.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: národnost, státní správa, zločin a právo, politici, osobnosti, profese a zaměstnání, lékařství, mytologie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, žurnalisté a novináři, herectví, herci a herečky, sport, psychologie, filozofie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, fikce a fantasy, historie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, hanlivé až sprosté přezdívky, poruchy, záliby, podnikání a podnikatelé, umělci, přezdívky atd.

Klíčová slova: Státní prapory zemí světa, F, M, Online hry omalovánky, Vlajky měst a obcí České republiky, školství, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Vánoční cukroví tradičně i nově, zábava, M, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Online geografické testy zdarma bez registrace

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií počítače, různé, příroda, účetnictví, kultura, věda, zkratky, hardware, chemie, stavebnictví, matematika, nemoce, jídlo, ekonomie a ekonomika, politika, český jazyk, náboženství a křesťanství, bankovnictví, internet, filozofie, software, literatura, sport, technika atd.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií stavebnictví, bankovnictví, fyzika, jídlo, školství, chemie, různé, software, nápoje, nemoce, matematika, věda, internet, zkratky, sport, nástroje, cestování, rostliny, lékařství a medicína, náboženství a křesťanství, literatura, počítače, český jazyk, příroda atd.

World wide web, internet, technika, kultura, volný čas

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - Životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Pak zkuste Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: podnikatelé a obchodníci, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, zločinci a vrazi, umělci a umělkyně, významné osobnosti, křesťané a svatí, herci a herečky, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Císař, KHL, Nežijící, Vládce, Rétorika, Rakousko-Uhersko, Esejista, Faraon, Pedagog, Brno, Textařka, Vrah, Nobelova cena, Orlík, Imitátor, Miliardáři, ČSSD, Ministr, Čeští králové, Florida Panthers, Česká královna, Básník, Československo, Textař, NHL, Masový vrah, New Jersey Devils, Američan, Ministři, Spisovatel, Náboženství, Olympijský vítěz, Husité, Český slavík, Malíř, Kladno apod.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Zahrajte si hry pro nejmenší děti online zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční hry, Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Logické, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Strategie, strategické hry, Sportovní a tak podobně.

Nejlepší hry pro dívky

Zkuste nejlepší hry pro dívky . V této rozsáhlé kolekci naleznete Pro dívky, Brutální krvavé hry, Závody aut, Hry pro děti, Logické hry, Bojové hry, Akční hry, Animace, Adventury, Střílečky, Postřehové hry, Relaxační hry, Hry pro dva hráče, Stolní a deskové hry, Karetní hry, Sportovní hry a tak dále.

Klíčová slova: Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, volný čas, Online testy zdarma bez registrace, Slova vánoční koledy Půjdem spolu do Betléma, Onlinovky zdarma, zdroje informací, internet, Bayern München, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Vlajky států USA, Dopravní značky

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií počítače, různé, příroda, účetnictví, kultura, věda, zkratky, hardware, chemie, stavebnictví, matematika, nemoce, jídlo, ekonomie a ekonomika, politika, český jazyk, náboženství a křesťanství, bankovnictví, internet, filozofie, software, literatura, sport, technika atd.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií stavebnictví, bankovnictví, fyzika, jídlo, školství, chemie, různé, software, nápoje, nemoce, matematika, věda, internet, zkratky, sport, nástroje, cestování, rostliny, lékařství a medicína, náboženství a křesťanství, literatura, počítače, český jazyk, příroda atd.

Síť, technika, kultura, volný čas

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Nejhranější online hry zdarma

Doporučujeme nejhranější online hry zdarma Vybírejte z kategorií Akční hry, Sportovní hry, Relaxační hry, Bojové hry, Postřehové hry, Stolní a deskové hry, Adventury, Pro dívky, Hry pro dva hráče, Střílečky, Hry pro děti, Logické hry, Animace, Skákačky a hopsačky, Strategie, Brutální krvavé hry a tak dále.

Státní prapory států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory států světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země střední Asie, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, země Afriky, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, Antarktidy, země východní Asie apod.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Klíčová slova: Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, odkaz, Webové html5 hry zdarma, Stručný slovník pojmů a termínů, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Sněhulák, zadarmo, weby, multimédia, pro děti, Adventní magazín, Biografie slavných osobností, Vlajka El Salvadoru,

Jeden fór na závěr. Vtip Léto: Proč mají gayové nejraději léto? Je barevné, módní a ostatní chlapi jsou v trenýrkách.

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Adventní kalendář pro děti i dospělé
Naše tipy
Vánoční rostliny a květiny
Partnerské weby
Přání k narození dítěte
Zajímavé internetové odkazy
Obrázky krásných sexy žen.
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.