Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart 31.10., Halloween do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart 31.10. zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - 31.10.. Klipart 31.10. je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 31.10. zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Obrázek 31.10. ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 152 881 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cgbug

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart 31.10. je v sekci Vektorové obrázky halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Kosmonaut ke stažení Podívejte se i na ilustrace Holub ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Kakadu zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, download, 31.10., vektor, obrázek, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, zdarma, ke stažení, cliparts, free, kliparty, grafika, 31.10., ilustrace

Doporučené použití klipartu: fotokniha, Instagram, PowerPoint, inkscape, kalendář, Pinterest, corelDraw, openOffice, pozvánky, webové stránky, office, časopis, web, prezentace, avatar

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Vysmátá blondýna ke stažení, vektor Sexy žena ke stáhnutí nebo obrázek Čínský Nový rok zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.