Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart 31.10., Halloween do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart 31.10. zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - 31.10.. Klipart 31.10. je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 31.10. zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek 31.10. ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 152 881 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: cgbug

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart 31.10. se nachází v sekci Kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Sedmikráska ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Mapa Španělska zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Adam a Eva ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, grafika, klipart, ke stažení, vektor, obrázek, 31.10., kliparty, zdarma, cliparts, vektorový obrázek, Halloween, 31.10.

Doporučené použití klipartu: škola, časopis, avatar, Twitter, památník, referáty, seminární práce, blog, fotokniha, web, corelDraw

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Sanitka ke stáhnutí, obrázek Pomeranč zdarma nebo klipart Plačící smajlík ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.