Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Gramofon, Hudba nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Gramofon zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Gramofon. Vektorová ilustrace Gramofon je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gramofon zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Gramofon ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1490x1600
1191x1280
800x859
465x500
148x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 096 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ArtFavor

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Gramofon je v kategorii Vektorové obrázky hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mapa Asie zdarma Podívejte se i na obrázek Vánoční strom ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Volské oko ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, kliparty, vektor, download, Gramofon, Hudba, ke stažení, klipart, ke stáhnutí, vektorový obrázek, cliparts, grafika, zdarma, obrázek, free

Doporučené použití klipartu: památník, profilovka, word, corelDraw, Twitter, dokumenty, inkscape, kalendář, Facebook, časopis, články, PowerPoint, blog, web, fotokniha

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Zákaz války zdarma, klipart Osel ke stažení nebo ilustrace Kostarika ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.