Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Gramofon, Hudba nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Gramofon zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Gramofon. Vektorová ilustrace Gramofon je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gramofon zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Gramofon ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1490x1600
1191x1280
800x859
465x500
148x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 096 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ArtFavor

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Gramofon se nachází v sekci Obrázky hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Energy drink ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Download zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Aligátor ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ke stažení, obrázek, free, vektorový obrázek, Hudba, klipart, ke stáhnutí, cliparts, Gramofon, vektor, ilustrační obrázek, download, Gramofon, kliparty

Doporučené použití klipartu: office, web, openOffice, škola, avatar, seminární práce, profil, PowerPoint, Facebook, fotokniha, dokument, webové stránky, prezentace, plakát, dokumenty

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Váha ke stáhnutí, obrázek Vodní meloun zdarma nebo klipart Kočička ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.