Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Gramofon, Hudba nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Gramofon zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Gramofon. Vektorová ilustrace Gramofon je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gramofon zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Gramofon ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1490x1600
1191x1280
800x859
465x500
148x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 14 096 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: ArtFavor

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Gramofon je v sekci Vektorové obrázky hudba ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Roštěná ke stažení Podívejte se i na obrázek Symbol muže ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Peugeot zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, download, Gramofon, vektor, zdarma, kliparty, grafika, ke stažení, free, klipart, cliparts, Gramofon, ilustrace

Doporučené použití klipartu: blog, dokument, Twitter, webové stránky, PowerPoint, články, inkscape, Pinterest, kalendář, corelDraw, office

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Televize ke stažení, klipart Kuře ke stáhnutí nebo ilustrace Elektrická kytara zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.