Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Gramofon, Hudba nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Gramofon zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Gramofon. Vektorová ilustrace Gramofon je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gramofon zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Klipart Gramofon ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1490x1600
1191x1280
800x859
465x500
148x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 14 096 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ArtFavor

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Gramofon se nachází v kategorii Ilustrační obrázky hudba ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Dévédéčko ke stažení Podívejte se i na klipart Stařec ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Hlasitost zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, Hudba, obrázek, klipart, ke stáhnutí, cliparts, zdarma, grafika, Gramofon, kliparty, download, ilustrační obrázek, free, Gramofon, vektor

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, profil, Facebook, openOffice, Instagram, fotokniha, webové stránky, články, škola, prezentace, office, referáty, Twitter, kalendář, word

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Drejdl ke stažení, ilustrace Zlaté srdce ke stáhnutí nebo vektor Dwight Eisenhower zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.