Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační Vektorová Grafika nejen do dokumentů zadarmo ke stažení

Partnerské weby, internet, počítače, hry

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak přehrát, kterak editovat, jak konvertovat, v čem spustit, čím zobrazit, jak otevřít, jak spustit, jak importovat, jak exportovat, v čem upravit, jak vytvořit následující typy souborů: konfigurační soubory, grafiku, písma, fonty, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, obrazy disků, koncovky souborů, systémové soubory, dokumenty, spustitelné soubory, hudební audio soubory apod.

Síť, internet, počítače, hry

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: filozofie, podnikání a podnikatelé, sport, hanlivé až sprosté přezdívky, osobnosti, věda, vlastnosti, lékařství, křesťanství, fikce a fantasy, nadpřirozené osoby, národnost, psychologie, školství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, mytologie, politika, profese a zaměstnání, herectví, herci a herečky, rodinné vztahy, umělci, žurnalisté a novináři, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, politici atd.

Ilustrace, obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrace, obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako hmyz, auta, stavby, dopravní prostředky, ptáci, zvířata, věda, láska, přístroje, muži, nápoje, hudba, mapy, nástroje a přístroje, halloween, symboly, sport, Vánoce a Advent, rostliny, osobnosti a lidé, zelenina, ovoce, Velikonoce, velikonoční kliparty atd.

Klíčová slova: Vlajky amerických států USA, Webové online testy zdarma, Online geografické testy zdarma bez registrace, Seznam zkratek a akronymů, Vánoční filmy přispívají k dobré náladě, Státy a jejich prapory, zdroje informací, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Arsenal FC Premiere League, cestování, pro dospělé, pro děti, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Super online hry zdarma

Běžte na super online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Logické, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Oddechové, parkování - parkovačky, Klasické, Pro dívky, Vánoční online hry, Strategie, Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče, Závodní, Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy, Střílečky a podobně.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Doporučené odkazy, internet, počítače, hry

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Nejlepší online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejlepší online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Pro dívky, Závody aut, Skákačky a hopsačky, Bojové hry, Relaxační hry, Akční hry, Sportovní hry, Hry pro děti, Stolní a deskové hry, Animace, Adventury, Strategie, Brutální krvavé hry, Logické hry, Střílečky, Karetní hry a tak dále.

Keywords:Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Full HD pozadí ke stažení, Dopravní značky, Přehled zkratek a akronymů, Manchester United fotbal Anglie, Nejlepší online hry zdarma, linky, Biografie slavných osobností, Jmenovky na vánoční dárky se Santa Clausem, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, info, Ilustrace, obrázky

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Online geografické testy zdarma bez registrace

Doporučujeme online geografické testy zdarma bez registrace. V této rozsáhlé kolekci naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Nejlepší online hry zdarma

Zahrajte si nejlepší online hry zdarma Vybírejte z kategorií Skákačky a hopsačky, Logické hry, Střílečky, Závody aut, Hry pro děti, Sportovní hry, Animace, Akční hry, Relaxační hry, Pro dívky, Postřehové hry, Strategie, Adventury, Hry pro dva hráče, Karetní hry, Brutální krvavé hry a tak dále.

Internet, síť, internet, počítače, hry

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Vtipné texty, ftipy, anekdoty, vtipy, fórky, kameňáky

Chcete si zlepšit náladu? Vtipné texty, ftipy, anekdoty, vtipy, fórky, kameňáky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech, vtipné citáty, vtipné hádanky, židovské anekdoty, vtipné básničky, fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony, vtipy o facebooku, vtipy o metanolu, vtipy o mužích, chlapech, černý humor, frky o zvířatech, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií zločin a právo, podnikání a podnikatelé, politika, školství, rodinné vztahy, umělci, psychologie, nadpřirozené osoby, politici, fikce a fantasy, žurnalisté a novináři, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, profese a zaměstnání, historie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, herectví, herci a herečky, mytologie, národnost, sport, věda, lékařství, osobnosti, křesťanství atd.

Klíčová slova: F, Webové html5 hry zdarma, Stručný slovník pojmů a termínů, Přání a obrázky, internet, Adventní magazín, zeměpis, Adventní blahopřání k vánocům, multimédia, volný čas, Nejlepší online hry zdarma, webovky

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

World wide web, internet, internet, počítače, hry

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako okresy České republiky, státy usa, hudební zkratky, geocaching, fyzikální jednotky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, měny, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, internetové domény 1. řádu, zkratky krajů České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, obecné zkratky, vojenské hodnosti, firmy a společnosti apod.

Seznam souborových přípon

Velký Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, čím prohlížet, jak převést, v čem spustit, čím zobrazit, v čem upravit, jak vytvořit, jak importovat, kterak editovat, jak otevřít, jak přehrát soubory těchto typů: koncovky souborů, hudební audio soubory, šablony dokumentů, video soubory, písma, fonty, dokumenty, konfigurační soubory, obrazy disků, komprimace dat, internet a web, spustitelné soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: krajů České republiky, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí atd.

Ftipy, vtipy, fórky, anekdoty, fóry, frky

Chcete se pobavit? Ftipy, vtipy, fórky, anekdoty, fóry, frky. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: frky o zvířatech, vtipné citáty, židovské anekdoty, murphyho zákony, vtipy o blondýnách, poslední věty před smrtí, vtipy o facebooku, kameňáky, černý humor, fóry o homosexuálech, vtipy o mužích, chlapech, anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, vtipné básničky, vtipné hádanky apod.

Klíčová slova: odkazy, školství, Slovník pojmů Co je to?, Poker OMAHA hold em, Wallpapers na plochu počítače, Superhry a hry online zdarma, tipy, Přání k narozeninám, zábava, A, humor

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Informace, internet, počítače, hry

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, online testy a kvízy, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Obrázky zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako zelenina, osobnosti a lidé, stavby, ovoce, nástroje a přístroje, náboženství, ptáci, přístroje, halloween, muži, nápoje, věda, dopravní prostředky, zvířata, květiny, rostliny, hudba, sport, smajlíci a emotikony, mapy, hmyz, symboly, jídlo a nápoje atd.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Klíčová slova: Hry pro nejmenší online, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Dopravní značky, Seznam zemí světa a jejich vlajky, č, Nicole Kidman, zadarmo, V, výukové pomůcky, internetové stránky, M, odkaz, Flags of the world countries,

Jeden fór na závěr. Vtip Kříž: Přijde Žid do obchodu s náboženskými potřebami - rozhodnutý, že přijme křesťanskou víru a že si tedy koupí ten krucifix. Ukáže na jeden a ptá se prodavače, kolik stojí. "Tisíc korun," odpoví prodavač. "Hm, to je moc," řekne Žid. Rozhlídne se a ukáže na jiný: "A kolik by stál tadyhle ten bez toho atleta?"

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Přáníčka a obrázky k svátku
Zajímavé internetové odkazy
Vánoční omalovánky pro děti k tisku a k vybarvení
Partnerské weby
Vánoce symbol klidu, míru a pohody
Naše tipy
Countries and flags
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.