Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační Vektorová Grafika nejen do dokumentů zadarmo ke stažení

Partnerské weby, informace, kultura, vzdělání a zábava

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky.

Životopisy slavných osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Pak zkuste Životopisy slavných osobností. Tématické články patří do kategorií herci a herečky, významné osobnosti, zločinci a vrazi, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Normalizace, Američan, Kněz, Avangard Omsk, Čech, Čeští králové, Manýrismus, Nežijící, Imitátor, Herečka, Slovenští prezidenti, New York Rangers, Český slavík, AIDS, Voják, Ekonom, Antropolog, Pittsburgh Penguins, Pedagog, Maršál, HIV pozitivní, Faraon, New Jersey Devils, Komik, Vůdce, Právník, Královna, Sebevražda, Politik, Diplomat, Závodník, Hudba, Slovák, Olympiáda, Zpěvačka, Komunista apod.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Kliparty pro Office

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro Office. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako láska, smajlíci a emotikony, symboly, halloween, ženy a dívky, osobnosti a lidé, nástroje a přístroje, ptáci, rostliny, zvířata, dopravní prostředky, sport, Velikonoce, velikonoční kliparty, zelenina, přístroje, mapy, věda, stavby, auta, náboženství, nápoje, muži, Vánoce a Advent atd.

Síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: politické strany a hnutí, internetové domény 1. řádu, hudební zkratky, firmy a společnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vojenské hodnosti, geocaching, měny, fyzikální jednotky, obecné zkratky, mezinárodní organizace, týmy NHL, státy usa, okresy České republiky, zkratky krajů České republiky, úřady a ministerstva apod.

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako osobnosti a lidé, muži, stavby, auta, ptáci, zelenina, dopravní prostředky, rostliny, sport, láska, přístroje, nápoje, ovoce, květiny, náboženství, smajlíci a emotikony, nástroje a přístroje, věda, zvířata, symboly, mapy, Vánoce a Advent, jídlo a nápoje atd.

Klíčová slova: výukové pomůcky, Databáze osobností Kdo je to?, zeměpis, Webové online testy zdarma, Vánoční pozadí na plochu PC, mobilu a tabletu zdarma ke stažení, M, zdarma, odkaz, Online omalovánky Sport pro děti, zábava, Online životopisy, biografie, Slovník pojmů Co je to?, internetové stránky

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Vyzkoušejte online hry zdarma bez registrace nebo instalace. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Sportovní, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Akční hry, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Logické a tak podobně.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Prapory regionů a království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z regionů Francie, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, rakouských zemí atd.

Internet, síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Vlajky měst a obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst a obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Kraj Vysočina, Zlínský kraj, Jihočeský kraj, Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj apod.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Super online flash hry

Běžte na super online flash hry Webhry jsou rozdělené kategorií: Oddechové hry, Sportovní gamesy, Holčičí, dívčí hry pro holky, Adventury, Barbie hry, Vaření a smažení, Auta a závodní, Adventní, vánoční hry, Skákací a hopsací gamesky, Akční gamesky, Letecké simulátory, Omalovánky, Karetní hry - solitaire, Střílecí hry, Strategické onlinovky, Farmářské hry, Oblíkačky, online html5 hry, Hannah Montana, Hry s koňmi, Deskovky apod.

Keywords:Skvělé hry online zdarma, pro děti, internet, Tapety na PC zdarma ke stažení, Omalovánky k vytisknutí, doporučujeme, humor, Skvělé hry online zdarma, Vánoční moučník štóla, zadarmo, Full HD wallpapery ke stažení, Seznam zemí světa a jejich vlajky

Tapety na PC zdarma ke stažení - wallpapers na PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Tapety na PC zdarma ke stažení. vhodné pro notebook, mobilní telefon, tablet, PC, monitor, ultrabook, obrazovka počítače, phablet, mobil, počítač, smartphone a pro operační systémy Red Hat Linux, Mac, Linux Xubuntu, Java ME, OSX, Windows 2000, Apple iOS (iPhone), Windows 10 Mobile, Slackware, BlackBerry OS, Linux Mint. Tapety na plochu počítače jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako sportovní pozadí, budovy a stavby, adventní a vánoční tapety, vojenské Army tapety a zbraně, vesmír, planety, galaxie, jídlo a nápoje, moře, oceány, pláže, rostliny, noční města, 3D a Abstraktní, Roztomilá zvířátka, dopravní prostředky, motorky, motocykly, auta, hry a herní wallpapery, příroda, krajina, květiny, kytky, operační systémy, Windows, Velikonoce - velikonoční tapety, letadla. Vyberte si rozměr z 1440x900, 1920x1280, 393x786, 2160x3840, 768x1024, 1280x800, 1152x864, 1152x768, 1536x2560, 2560x1440, 1280x960, 2048x1080, 1366x1024, 1080x1800, 1536x864, 412x846 atd.

Ftipy, vtípky, fóry, vtipné texty, frky, vtipy

Chcete se pobavit? Ftipy, vtípky, fóry, vtipné texty, frky, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: fóry o homosexuálech, vtipy o mužích, chlapech, frky o zvířatech, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, anekdoty o politice, vtipy o facebooku, vtipy o blondýnách, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, černý humor, murphyho zákony, vtipné hádanky, vtipy o metanolu, kameňáky apod.

Státní vlajky zemí

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlajky zemí. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy Střední Ameriky, země východní Asie, státy Blízkého východu, země Afriky, státy jižní Ameriky, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, evropské země a státy, země střední Asie apod.

Doporučené odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Klíčová slova: Prapory regionů a království, Vánoční magazín, Super online kvízy, Manchester United fotbal Anglie, V, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Seznam souborových přípon, Dárky, info, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Pozadí na PC zdarma ke stažení

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií zločin a právo, matematika, technika, věda, cestování, nápoje, zkratky, kultura, nemoce, rostliny, lékařství a medicína, internet, příroda, náboženství a křesťanství, filozofie, stavebnictví, bankovnictví, literatura, nástroje, latina, politika, různé, materiály, školství atd.

Náš tip, informace, kultura, vzdělání a zábava

Vánoční magazín - online adventní magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Potom se podívejte Vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční filmy, vánoční přání, vánoční všehochuť, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, vánoční dárky, adventní všehochuť, materiály ke stažení atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Řetězy, Vánoční hvězda, Štědrý večer, Brno, Lindt, Plzeň, Keramický adventní věnec, Jmenovka, Husarské knoflíky, Tapeta, Vánoční koledy, Tisk, Kuba, Vánoční koule, Koledy, Perníčky, Štěstí, Kapr, Televize, Vánoční punč, Lego, Adventní trhy, Vánoce, Písnička, Anděl, Slámový adventní věnec, Vánoční svíčky, Pro děti, Vosí hnízda, SMS, Hostina apod.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Klíčová slova: hyperlinky, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, webové stránky, Advent, URL, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Přehled zkratek a akronymů, Athletic Bilbao klub, Staré hry online, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Členské země americké federace

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií zločin a právo, matematika, technika, věda, cestování, nápoje, zkratky, kultura, nemoce, rostliny, lékařství a medicína, internet, příroda, náboženství a křesťanství, filozofie, stavebnictví, bankovnictví, literatura, nástroje, latina, politika, různé, materiály, školství atd.

Informace, informace, kultura, vzdělání a zábava

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako různé, filozofie, počítače, hardware, český jazyk, literatura, ekonomie a ekonomika, cestování, nástroje, psychologie, školství, matematika, nemoce, příroda, technika, kultura, chemie, internet, lékařství a medicína, nápoje, jídlo, latina, věda, sport atd.

Myšlenky, úsloví, výroky, rčení, hlášky, moudra, motta

Slavné citáty, Myšlenky, úsloví, výroky, rčení, hlášky, moudra, motta, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o odvaze, citáty o kráse, moudra o dětech, citáty o penězích, citáty o zlu, citáty o štěstí, citáty o lži, citáty o smutku, citáty o nenávisti, citáty o lásce, citáty o bohu, citáty o životě, citáty o bohatství, citáty o člověku, citáty o manželství, citáty o víře, citáty o neštěstí, přísloví o naději, citáty o svobodě, citáty o rozumu od různých známých osobností.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako sport, filozofie, osobnosti, politika, fikce a fantasy, křesťanství, politici, věda, vlastnosti, psychologie, školství, národnost, umělci, záliby, podnikání a podnikatelé, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, mytologie, lékařství, hanlivé až sprosté přezdívky, přezdívky, nadpřirozené osoby, zločin a právo, žurnalisté a novináři, profese a zaměstnání atd.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Zkuste hry pro nejmenší děti online zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Střílečky, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Strategie, Bojové online gamesy, parkování - parkovačky, Vánoční online hry, Onlinovky pro dva hráče, Klasické, Logické, Pro dívky, Velikonoční hry, Hry na vaření a smažení, Karetní, Závodní a podobně.

Klíčová slova: F, volný čas, Dopravní značky, Super online flash hry, Nejlepší školní testy a kvízy, Santa nebo Ježíšek?, Full HD pozadí na PC, weby, odkazy, Adventní magazín, Dopravní značky, zajímavosti, Křesťanské omalovánky k tisku,

Jeden fór na závěr. Vtip Papír: „Kterou rukou si utíráš zadek, pravou nebo levou?“ „Levou.“ „Tak to já používám toaletní papír.“

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Cesmína
Doporučené odkazy
Nový rok
Partnerské weby
Lionel Messi
Naše tipy
Nejznámější vánoční trhy
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.