Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Moucha, Hmyz nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Moucha zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Moucha. Kreslená ilustrace Moucha je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Moucha zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Moucha ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1432
1280x1145
800x716
500x447
160x143

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 221 516 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: PeterM

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Moucha patří do sekce Vektorové kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Raketa zdarma Podívejte se i na vektor Kormidlo ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Kostýmy ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, Hmyz, Moucha, grafika, ilustrační obrázek, Moucha, cliparts, obrázek, zdarma, ke stáhnutí, kliparty, free, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: profilovka, textové dokumenty, Facebook, články, kalendář, referáty, pozvánky, plakát, časopis, památník, blog

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Lesní roh zdarma, obrázek Muchomůrky ke stažení nebo klipart Zmrzlina ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?