Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Moucha, Hmyz nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Moucha zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Moucha. Kreslená ilustrace Moucha je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Moucha zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Klipart Moucha ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1432
1280x1145
800x716
500x447
160x143

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 221 516 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: PeterM

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Moucha se nachází v kategorii Ilustrační kliparty hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Mikro SD karta ke stažení Podívejte se i na klipart Čaj ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Tramvaj piktogram zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ilustrační obrázek, obrázek, ke stáhnutí, ke stažení, klipart, grafika, Moucha, vektorový obrázek, Hmyz, zdarma, kliparty, download, ilustrace, Moucha

Doporučené použití klipartu: corelDraw, textové dokumenty, památník, časopis, pozvánky, dokumenty, openOffice, Twitter, webové stránky, web, fotokniha, seminární práce, referáty, Pinterest, kalendář

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Mléko ke stažení, ilustrace Teploměr ke stáhnutí nebo vektor Šunka zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?