Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Počítač, Přístroje nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Počítač zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Počítač. Pakliže si chcete obrázek Počítač stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Počítač? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Počítač zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Počítač ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1080
1280x864
800x540
500x338
160x108

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 23 336 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Počítač patří do sekce Kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Brouček zdarma Podívejte se i na klipart Sobi ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Elektrická kytara ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ke stáhnutí, vektor, Přístroje, Počítač, vektorový obrázek, kliparty, free, grafika, ke stažení, ilustrační obrázek, Počítač, zdarma, cliparts, obrázek

Doporučené použití klipartu: fotokniha, památník, webové stránky, corelDraw, Facebook, kalendář, články, profil, word, avatar, textové dokumenty, referáty, web, Instagram, pozvánky

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Citronová limonáda zdarma, ilustrace Vyplazený jazyk ke stažení nebo vektor Ježíš Kristus ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.