Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Monster truck, Auta do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Monster truck zdarma ke stažení

Monster truck je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Obrázek Monster truck je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Monster truck v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Monster truck zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Monster truck ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x951
1280x761
800x476
500x297
160x95

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 164 554 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: netalloy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Monster truck je v kategorii Obrázky auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Šálek zdarma Podívejte se i na obrázek Lampion ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Moskvič 407 ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Auta, vektorový obrázek, grafika, free, Monster truck, Monster truck, klipart, cliparts, obrázek, ke stáhnutí, download, ilustrace, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: Twitter, textové dokumenty, Facebook, profil, referáty, avatar, seminární práce, kalendář, plakát, fotokniha, prezentace

Mezi hezké kresby patří i obrázek Kolouch zdarma, klipart Šípek ke stažení nebo ilustrace Dáma z historického módního magazínu ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.