Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Monster truck, Auta do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Monster truck zdarma ke stažení

Monster truck je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Obrázek Monster truck je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Monster truck v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Monster truck zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Monster truck ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x951
1280x761
800x476
500x297
160x95

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 164 554 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: netalloy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Monster truck je v sekci Ilustrační obrázky auta ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Vlašské ořechy ke stažení Podívejte se i na obrázek Formule 1 ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Ozdoba se stromky zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, grafika, Auta, ke stáhnutí, vektor, kliparty, klipart, ke stažení, ilustrační obrázek, free, vektorový obrázek, zdarma, Monster truck, Monster truck, ilustrace

Doporučené použití klipartu: časopis, PowerPoint, dokument, openOffice, referáty, Facebook, webové stránky, Twitter, corelDraw, seminární práce, word, fotokniha, památník, Instagram, web

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Abraham Lincoln ke stažení, klipart JFK ke stáhnutí nebo ilustrace Bonboniéra zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.