Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dárek, Vánoce nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dárek zdarma ke stažení

Dárek je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Dárek je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Dárek? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dárek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Dárek ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x765
1280x612
800x383
500x239
160x77

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 34 940 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: TheresaKnott

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Dárek se nachází v sekci Kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Halloween ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Banjo zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Květinová mřížka ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Dárek, grafika, ilustrace, klipart, free, Dárek, Vánoce, kliparty, ilustrační obrázek, download, zdarma, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: časopis, blog, dokument, prezentace, kalendář, články, Twitter, referáty, textové dokumenty, dokumenty, PowerPoint

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Che Guevara ke stáhnutí, ilustrace Oko zdarma nebo vektor Škola ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.