Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dárek, Vánoce nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dárek zdarma ke stažení

Dárek je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Dárek je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Dárek? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dárek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Dárek ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x765
1280x612
800x383
500x239
160x77

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 34 940 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: TheresaKnott

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Dárek je v kategorii Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Togo ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Bělorusko zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Telefon ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Dárek, kliparty, vektorový obrázek, ke stažení, ilustrace, download, Vánoce, Dárek, klipart, free, cliparts, ilustrační obrázek, grafika, obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: kalendář, word, škola, profil, web, seminární práce, profilovka, inkscape, časopis, Facebook, plakát, fotokniha, Twitter, blog, dokumenty

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Vlkodlak ke stáhnutí, vektor Lilek zdarma nebo obrázek Uzavřená Eppendorfova zkumavka ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.