Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dárek, Vánoce nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dárek zdarma ke stažení

Dárek je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Dárek je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Dárek? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dárek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Dárek ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x765
1280x612
800x383
500x239
160x77

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 34 940 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: TheresaKnott

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Dárek se nachází v kategorii Vektorové obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zlatá rybka ke stažení Podívejte se i na klipart Santa špekoun ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Toustovač zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ilustrační obrázek, Vánoce, obrázek, ke stáhnutí, grafika, cliparts, ilustrace, Dárek, vektor, zdarma, Dárek, ke stažení, klipart, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: škola, word, pozvánky, Facebook, openOffice, články, webové stránky, referáty, časopis, prezentace, PowerPoint, profilovka, kalendář, dokument, corelDraw

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Houpací Santa ke stažení, ilustrace Kaštan ke stáhnutí nebo vektor Detektor kouře zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.