Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační Vektorová Grafika nejen do dokumentů zadarmo ke stažení

Dále doporučujeme, cestování, hry a informace

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

World wide web, internet, cestování, hry a informace

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Klíčová slova: Přehled formátů souborů, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, humor, Nejznámější vánoční koledy, webovky, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Stručný encyklopedický slovník, Modelky a celebrity, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, zábava, volný čas

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Náš tip, cestování, hry a informace

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Online vánoční webzine - vánoční magazín

Blíží se Vánoční čas? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak vyzkoušejte Online vánoční webzine. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční stromeček, vánoční filmy, vánoční přání, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, materiály ke stažení, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, vánoční zábava atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Jezulátko, SMS, Keramika, Tiskárna, Slámový adventní věnec, Jmenovka, Nový rok, bezlepkové cukroví, Kuba, Silvestr, Sněhulák, Ježíšek, Schleich, Filmy, Rumové řezy, Historické ozdoby, Bramborový salát, Šišky, Anglicky, Wallpaper, Bůh, Obrazovka, Popelka, Pokrmy, Přání, Samolepky, Vánoční koledy, Kapr, Štóla, Jingle Bells, Milka apod.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Keywords:pro dospělé, Dopravní značky, Online biografie, životopisy osobností, internet, Tapety na plochu zdarma, Hry pro nejmenší online, výukové pomůcky, A, Vánoční, adventní koledy, Staré hry online, Super online flash hry, zdarma

Nejlepší hry pro dívky

Doporučujeme nejlepší hry pro dívky . V této jedinečné sbírce naleznete Logické, Velikonoční hry, Vánoční online hry, Závodní, Oddechové, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Sportovní, Hry na vaření a smažení, Střílečky, Klasické, Pro dívky, Stolní hry a deskovky, Bojové online gamesy, Karetní a podobně.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, regionů Francie, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství atd.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Doporučené odkazy, cestování, hry a informace

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: krajů České republiky, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství atd.

Obrázky na PC - nejlepší tapety na plochu zdarma

Oživte si plochu vašeho PC. Obrázky na PC. lze použít v notebook, tablet, PC, ultrabook, phablet, displej, obrazovka počítače, počítač, monitor, smartphone, mobilní telefon a pro operační systémy Windows NT, macOS, Windows XP, Apple iOS (iPhone), Mac, OSX, Linux Mint, Red Hat Linux, Microsoft Windows 8, BlackBerry OS, Windows 10 Mobile. Wallpapers na PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako sportovní pozadí, psi a štěňátka, adventní a vánoční tapety, Roztomilá zvířátka, květiny, kytky, voda a bubliny, moře, oceány, pláže, budovy a stavby, hudební tapety, 3D a Abstraktní, wallpapery, vesmír, planety, galaxie, zvířata, motorky, motocykly, letadla, vojenské Army tapety a zbraně, operační systémy, Windows, dopravní prostředky, hry a herní wallpapery, rostliny. Stahujte ve velikostech 2160x3840, 800x600, 1536x864, 1920x1200, 1440x960, 375x667, 1366x1024, 1536x2560, 1024x600, 2048x1080, 1536x2048, 1920x1080 Full HD, 1024x768, 360x760, 1280x854, 393x786 atd.

Hry pro nejmenší online

Běžte na hry pro nejmenší online. Naleznete zde Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Logické, Akční hry, Postřehové, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Sportovní, Karetní hry a tak podobně.

Klíčová slova: cestování, Wallpapers na PC, zadarmo, Santa Claus, Životopisy slavných osobností, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Obrázky na PC, Tapety, pozadí, wallpapers, doporučujeme, Vlajky států a zemí světa, odkaz, Obrázky vlajek měst ČR

Fóry, vtípky, vtipy, frky, kameňáky, vtipné texty

Zkuste vypnout! Fóry, vtípky, vtipy, frky, kameňáky, vtipné texty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií židovské anekdoty, vtipné citáty, vtipy o blondýnách, poslední věty před smrtí, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony, vtipné hádanky, vtipy o metanolu, vtipy o facebooku, fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, vtipné básničky, černý humor, frky o zvířatech apod.

Seznam přípon a koncovek souborů

Velký Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, jak spustit, v čem upravit, jak otevřít, jak exportovat, v čem spustit, kterak editovat, jak přehrát, jak převést, jak vytvořit, jak importovat soubory následujících typů: spustitelné soubory, písma, fonty, internet a web, grafiku, systémové soubory, komprimace dat, obrazy disků, hudební audio soubory, koncovky souborů, šablony dokumentů, konfigurační soubory, dokumenty apod.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Informace, cestování, hry a informace

Obrázky vlajek států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Obrázky vlajek států světa. V této jedinečné sbírce naleznete ostrůvky Oceánie, Antarktidy, země střední Asie, státy jižní Ameriky, země východní Asie, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země Severní Ameriky apod.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste online geografické testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy atd.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Vánoční web - adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom navštivte Vánoční web. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, vánoční zábava, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, vánoční přání, vánoční koledy, vánoční všehochuť, vánoční stromeček, materiály ke stažení atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vykrajovátka, Plzeň, Sám doma, Adventní věnec, Francouzsky, Umělý vánoční stromek, Kameňák, K Vytisknutí, Svíčky, Vánoční hvězda, Dárky, Film, Ježíš Kristus, Strom, Jezulátko, Keramika, Křesťanství, Vánoční ozdoby, bezlepkové cukroví, Alkoholový kalendář, Slámový adventní věnec, LED svíčky, Kavkazská jedle, Dia, Jesličky, Adventní trhy, Striezelmarkt, Kapr, Schleich, Televize, Vánoční punč apod.

Klíčová slova: počítače, Vánoční web, Vlajky spojených států amerických, Nový rok, zeměpis, Online geografické testy zdarma bez registrace, kuriozity, Obrázky k vybarvení, webové stránky, Dopravní značení, Online vánoční webzine

Fóry, vtípky, vtipy, frky, kameňáky, vtipné texty

Zkuste vypnout! Fóry, vtípky, vtipy, frky, kameňáky, vtipné texty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií židovské anekdoty, vtipné citáty, vtipy o blondýnách, poslední věty před smrtí, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony, vtipné hádanky, vtipy o metanolu, vtipy o facebooku, fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, vtipné básničky, černý humor, frky o zvířatech apod.

Seznam přípon a koncovek souborů

Velký Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, jak spustit, v čem upravit, jak otevřít, jak exportovat, v čem spustit, kterak editovat, jak přehrát, jak převést, jak vytvořit, jak importovat soubory následujících typů: spustitelné soubory, písma, fonty, internet a web, grafiku, systémové soubory, komprimace dat, obrazy disků, hudební audio soubory, koncovky souborů, šablony dokumentů, konfigurační soubory, dokumenty apod.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Internet, síť, cestování, hry a informace

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Wallpapers na PC - full HD pozadí ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Wallpapers na PC. lze použít v phablet, mobilní telefon, displej, mobil, smartphone, ultrabook, počítač, PC, tablet, notebook, monitor a pro operační systémy Red Hat Linux, Java ME, Mac, SUSE Linux, Linux Xubuntu, Linux Mint, Windows Me, Linux Fedora, Lubuntu, macOS, Windows XP. Pozadí na PC zdarma ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako sportovní wallpapery, sportovní a závodní auta, vesmír, kosmos, širokoúhlé Full HD widescreen, fantasy, zvířata, květiny, flóra, stromy, free wallpapers, Rally, závody aut, ptáci, fraktály, tenisté a tenistky, motorky, nature - příroda, velkoměsta a noční život, 3D a digitalní abstraktní tapety, armáda, válka, zbraně. Dostupné velikosti jsou 1600x900, 2560x2048, 3200x1800, 1536x2048, širokoúhlé 1366x768, 1152x1920, 1366x1024, 1800x1440, 1280x800, 750x1334, 1600x1200, 375x812, 1920x1280, HD 1280x720, 2560x1440, 2048x1080 atd.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Klíčová slova: tipy, zdroje informací, školství, Super free web games zdarma, weby, Samolepky a jmenovky na dárky, Vlajky spojených států amerických, multimédia, linky, info, Webové online testy zdarma, Stručný encyklopedický slovník, Slova koledy Štědrej večer nastal,

Jeden fór na závěr. Vtip Půjč mi auto!: Miláčku, nechceš řídit?

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Přáníčka k svátku podle jmen, texty jmeninám
Partnerské weby
Narodil se Kristus Pán
Doporučené odkazy
Chelsea Football FC
Naše tipy
Tapety na plochu motorky
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.