Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační Vektorová Grafika nejen do dokumentů zadarmo ke stažení

Dále doporučujeme, hry, cestování, všeobecné informace

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: ekonomie a ekonomika, zločin a právo, materiály, nemoce, technika, jídlo, účetnictví, matematika, latina, příroda, psychologie, náboženství a křesťanství, různé, kultura, sport, bankovnictví, politika, chemie, věda, lékařství a medicína, literatura, fyzika, software, zkratky atd.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Internet, síť, hry, cestování, všeobecné informace

Anekdoty, ftipy, vtípky, vtipy, kameňáky, černý humor

Chcete se pobavit? Anekdoty, ftipy, vtípky, vtipy, kameňáky, černý humor. vám pozvednou náladu. Vtipy z kategorií O Němcích, O mužích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Bohu, O gayích a homosexuálech, Vtipy o doktorech, Frky o tchýních, O Chucku Norrisovi, Frky ze života, O škole, O Slovácích, O ekonomech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o policajtech, O Windows, Vtipy o cikánech, O ženách, Frky, vtipy, vtípky, Vtipné hádanky, O Somálcích apod.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

úsloví, hlášky, rčení, bonmoty, výroky, myšlenky, motta

Citáty slavných, úsloví, hlášky, rčení, bonmoty, výroky, myšlenky, motta, . Mj. na webu naleznete citáty o neštěstí, citáty o svobodě, citáty o kráse, citáty o lásce, citáty o smutku, citáty o smrti, citáty o štěstí, citáty o ženách, citáty o zdraví, moudra o dětech, citáty o zlu, citáty o dobru, citáty o rozumu, citáty o nenávisti, citáty o penězích, citáty o přátelství, citáty o lži, citáty o víře, přísloví o naději, citáty o odvaze od různých známých osobností.

Klíčová slova: Online hry zdarma, zajímavosti, internetové stránky, PC pozadí pro Windows, Samolepky na dárkyk vytištění na tiskárně, Online testy zdarma bez registrace, Členské země americké federace, Stručný encyklopedický slovník, Tapety na plochu města, B, výukové pomůcky, info, Online web Hry zdarma bez registrace

Online web Hry zdarma bez registrace

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online web Hry zdarma bez registrace Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Klasické, Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky, Vánoční online hry, Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky, Střílečky, Karetní, Logické, Bojové online gamesy, Závodní, Velikonoční hry, Sportovní, Strategie, Oddechové a podobně.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Bonmoty, úsloví, přísloví, hlášky, aforismy, výroky, moudra

Slavné citáty, Bonmoty, úsloví, přísloví, hlášky, aforismy, výroky, moudra, . Mj. na webu naleznete citáty o neštěstí, citáty o dobru, přísloví o naději, hlášky o alkoholu, citáty o bohatství, citáty o člověku, citáty o manželství, citáty o zlu, citáty o smrti, citáty o odvaze, citáty o ženách, citáty o kráse, citáty o víře, citáty o penězích, citáty o lži, citáty o smutku, citáty o nenávisti, citáty o lásce, citáty o přátelství, citáty o rozumu od různých známých osobností.

World wide web, internet, hry, cestování, všeobecné informace

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, rakouských zemí, krajů České republiky, regionů Francie, Spolkových zemí Německa atd.

PC pozadí pro Windows - tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste PC pozadí pro Windows. jsou vhodná pro notebook, mobilní telefon, ultrabook, tablet, phablet, mobil, monitor, PC, počítač, displej, smartphone a pro operační systémy Windows 2000, Windows 10, Linux Xubuntu, Apple iOS (iPhone), BlackBerry OS, Windows 98, Windows Server 2012, Windows 7, macOS, Android, Microsoft Windows Vista. Wallpapery do mobilu jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako armáda, válka, zbraně, fraktály, širokoúhlé Full HD widescreen, květiny, tenisté a tenistky, Rally, závody aut, sportovní a závodní auta, oceán, moře, pláže, free wallpapers, Formule 1, sportovní wallpapery, hmyz a pavouci, zvířata, fantasy, velkoměsta a noční život, nature - příroda, vesmír, kosmos, motorky. Zvolit si můžete rozměry 375x667, 1920x1200, širokoúhlé 1366x768, 1280x854, 1152x1920, 360x760, 1536x2048, 640x480, 800x1280, Full HD 1080x1920, 1680x1050, 2048x1080, 2560x1600, 768x1024, 1536x2560, 1080x1800 atd.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Keywords:Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, tipy, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, zeměpis, Mexico, kuriozity, multimédia, webové stránky, Obrázky k svátku, Wallpapers na plochu PC, F, Seznam zkratek a akronymů

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Super free web games zdarma

Zkuste super free web games zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Velikonoční hry, Karetní, Strategie, Stolní hry a deskovky, Bojové online gamesy, Klasické, Oddechové, Vánoční online hry, Logické, Sportovní, Závodní, parkování - parkovačky, Střílečky, Pro dívky, Hry na vaření a smažení a podobně.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Informace, hry, cestování, všeobecné informace

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Kraj Vysočina, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Pardubický kraj apod.

Obrázky a kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky a kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako ovoce, nápoje, ptáci, hudba, auta, rostliny, symboly, jídlo a nápoje, sport, osobnosti a lidé, smajlíci a emotikony, Vánoce a Advent, stavby, dopravní prostředky, květiny, nástroje a přístroje, přístroje, mapy, láska, hmyz, zelenina, halloween, zvířata atd.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Klíčová slova: Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Hry pro dívky online, URL, Samolepky na dárky, Přehled souborových přípon, pro dospělé, weby, Vánoce, Online testy zdarma bez registrace, Státní prapory, webovky, V

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Vtipné texty, vtípky, ftipy, vtipy, černý humor, frky

Chcete se pobavit? Vtipné texty, vtípky, ftipy, vtipy, černý humor, frky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Frky ze života, O ženách, Vtipy o policajtech, O Windows, O Somálcích, O škole, O zvířátkách, Vtípky o blondýnkách, O gayích a homosexuálech, O ekonomech, O manželství, Vtipy o doktorech, Vtipy o Bohu, Vtipy o Pepíčkovi, O Chucku Norrisovi, O mužích, Frky o tchýních, Vtipné hádanky, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Němcích, O Slovácích apod.

Online zeměpisné testy zdarma

Doporučujeme online zeměpisné testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst atd.

Doporučené odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Klíčová slova: Obrázky a kliparty zdarma, Stručný slovník pojmů a termínů, Online zeměpisné testy zdarma, Vánoční štóla, linky, Seznam souborových přípon, cestování, Onlinovky - online hry, Dopravní značky, Obrázky na PC zdarma ke stažení, odkaz

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Vtipné texty, vtípky, ftipy, vtipy, černý humor, frky

Chcete se pobavit? Vtipné texty, vtípky, ftipy, vtipy, černý humor, frky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Frky ze života, O ženách, Vtipy o policajtech, O Windows, O Somálcích, O škole, O zvířátkách, Vtípky o blondýnkách, O gayích a homosexuálech, O ekonomech, O manželství, Vtipy o doktorech, Vtipy o Bohu, Vtipy o Pepíčkovi, O Chucku Norrisovi, O mužích, Frky o tchýních, Vtipné hádanky, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Němcích, O Slovácích apod.

Online zeměpisné testy zdarma

Doporučujeme online zeměpisné testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst atd.

Náš tip, hry, cestování, všeobecné informace

Online zeměpisné testy zdarma

Zkuste online zeměpisné testy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Fórky, černý humor, ftipy, anekdoty, kameňáky, frky

Zkuste vypnout! Fórky, černý humor, ftipy, anekdoty, kameňáky, frky. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: kameňáky, černý humor, fóry o homosexuálech, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, židovské anekdoty, frky o zvířatech, poslední věty před smrtí, vtipy o metanolu, vtipy o facebooku, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, vtipné hádanky, murphyho zákony apod.

Vše o Vánocích - online adventní magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom navštivte Vše o Vánocích. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční stromeček, adventní všehochuť, vánoční přání, vánoční všehochuť, vánoční zábava, vánoční dekorace, vánoční dárky, vánoční koledy, vánoční filmy, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vánoční koledy, Jedle, Keramický adventní věnec, Košíčky, Linecká kolečka, Kavkazská jedle, Obrazovka, Slámový adventní věnec, Tiskárna, Láska nebeská, Vánoční dekorace, Tisk, Jmenovka, Dárky, Koleda, K Vytištění, Desktop, Windows, Vánoční stromeček, Stromeček, K Tisku, Santa, Korálky, Francouzsky, bezlepkové cukroví, Vánoční svícen, Vánoční svíčky, Vánoční prostírání, Koledy, Papírový vánoční stromek, Lindt apod.

Klíčová slova: Vše o Vánocích, Dopravní značení, F, Online zeměpisné testy zdarma, humor, Omalovánky pro děti, Ilustrace, obrázky, odkazy, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, zdroje informací, Databáze osobností Kdo je to?, Adventní magazín, Obrázek Fitness,

Jeden fór na závěr. Vtip Žádné zatáčky: Tady brzdit nemusíš, tady to znám, tady žádné zatáčky nejsou.

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Vánoční zábava
Naše tipy
Adventní svícen a jeho symbolika
Doporučené odkazy
Nový rok
Partnerské weby
Přání k svátku
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.